Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van köztük valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van köztük valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 1 éve jöttünk össze, aztán volt egy "kisebb" szünet, fél év..

Azota hozzám akar vissza jönni mindig, azt mondja egyedul van és hianyzok neki.

Voltak furcsa dolgai, eltűnik 1-2-3 órákra úgy, hogy ki van kapcsolva a nete, én igazából egy lányra gyanakszok, hogy úgymond a “szeretője”..

Egy vérbeli cigány k**váról van szó, akinek akkor még baratja is volt, csak aztán a baratja megcsalta.

Én 2 éve ismerem jobban a fiút, én ahogy ismerem nem merne kezdeményezni, de mégis valahogy úgy erzem, hogy van valami..

Amikor együtt voltunk a fiúval a cigany lany nézegette Instán a napjaimat, a közös képünk alá irogatott áll instaval, hogy “szép pár vagytok”, utana letorolte a kommentet mindig.

Annyit tudok, hogy régen baratok is voltak, nem tudom pontosan, hogy több volt -e köztük úgy még nem bukott le, csak amiket az ellenségei mondtak nekem abból gondolom, hogy csalt vele.. de mivel azok az ellenségei lehet, hogy direkt rosszat akarnak neki, azért mondjak.

Nem tudok mást szeretni, csak őt.

Érdekes, hogy amikor mi elkezdünk újra beszelni, valahogy ez a csaj mindig feltűnik nálam. Vagy bekövet, utána letilt, vagy kommentel a képünk alá utana letörli.

Nem tudom hogy tudnám kideríteni, hogy van e köztük valami, elkérni a telóját nem akarom, mert az ciki..😅

Na most tegnap előtt rám írt a csaj egy áll instával és elkezdett faggatózni, hogy beszelunk e még a volt barátommal.

Persze tagadta, hogy ő az, de én tudom hogy ő volt, felismerem az írását stb..olyanokat írt, hogy ők mar biztos nem beszelnek regota, meg hogy annak a lánynak van baratja, holott már vagy 3 honapja nincsenek együtt mert a csavo megcsalta..instán nem követik egymást, Fbn nem tudom,hogy ismerősök -e mert mindenkettonek el van titkosítva az ismerose..

Az elejen tagadta azt is, hogy ismeri sokaig, mostmár bevallja.

Szerintetek hogy tudnám kideríteni? Ti mit gondoltok erről?



2019. aug. 30. 11:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, rövidebben nem tudtam leírni.😅
2019. aug. 30. 11:44
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs. (lehet lepontozni)
2019. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Marmint hogy nincs köztük semmi szerinted,?
2019. aug. 30. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Ott elveszítettem a fonalat h cigány csajjal kavargatott....
2019. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hellmano ***** válasza:
Amúgy is vannak olyan trükkösek mindketten, ha csinálják, hogy álprofillal csetelnek egymással és törlik a megbeszélés után, szóval ebből nem fogod kideríteni. Ahhoz jobban utána kellene nézned élőben merre jár stb. ha ennyire nem bízol benne, miért akarod csak őt szeretni?
2019. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Honnan a bús..........kellene ezt ez alapján bárkinek is tudni?!?!


"Nem tudom hogy tudnám kideríteni, hogy van e köztük valami, elkérni a telóját nem akarom, mert az ciki"

Úgy tudnád kideríteni, hogy szemtől szembe rákérdezel,, aztán meg eldöntöd,hogy hiszel neki vagy sem, de ahol ilyen drámák folynak, nem amiatt nem sül ki belőle semmi jó, hanem a bizalmatlanság, régi sérelmek miatt, meg amiatt, hogy egész álló nap kombinálsz.

Szóval ne azzal foglalkozz, hogy köztük van valami vagy nincs, hanem hogy te tudsz-e úgy hozzáállni a kapcsolathoz, hogy az kapcsolat is legyen, ne valami tini vergődése a "nem tudok mást szeretni csak őt" címszó alatt.

Dehogynem tudsz... Erőt kell venned magadon, legyen tartásod, helyezd a saját érdekeidet előtérbe, lásd be hogy ennek semmi értelme, és majd tudsz szeretni más is, aki mellett nem megy tönkre az idegrendszered...

2019. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! :) Szerinted mi HONNAN TUDJUK??? :"D
2019. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán igen talán nem.
2019. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap megmutattam neki, hogy mi ez az üzenet, hogy megcsalt engem, erre azt irta, hogy “honnan az Istenből tudná, aki igazan ismeri tudja, hogy ez mind kamu, valakinek csak unalmas az élete”..
2019. aug. 30. 12:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Különben gratulálok a "barátodhoz"! Sok boldogságot :)
2019. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!