Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valami köztük, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami köztük, illetve szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy lány akivel nagyon jó barátok lettünk, ő kapcsolatban van én nem. 1-2 hete teljesen poénkodva arról beszéltünk hogy kíváncsi lenne a hasamra mert ugye edzek, de aztán hirtelen bocsánatot kért hogy ilyeneket mondd nekem mert ez nála már nem poén és komolyan gondolja mert tetszek neki mind külsőre mind belsőre ezután egy nagyon hosszú beszélgetés lett aminek során számtalanszor bocsánatot kért hogy ilyeneket mondd, mert ezt kapcsolatban senkivel nem szokat. Én ekkor elmondtam neki hogy ez kölcsönös, de amíg barátja van addig tehetetlenek vagyunk. Azt mondta hogy tudja hogy neki kell meghoznia ezt a döntést de nem tudja mit akar még. Azóta ugyanolyan haveri a viszonyunk és nem tudom hogy most mivan az biztos hogy komolyak az érzései csak szerintem nem meri ott hagyni a barátját csak nem tudom miért. Szerintetek lehet ebből valami, illetve mit kéne csinálnom?

2019. jan. 8. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki kapcsolatban van és bepasizik mellette, az veled is meg fogja tenni!


Ha komolyan az érzései, akkor nem kérdezgetne téged, meg tenné az agyát, hanem már otthagyta volna azt, akivel nem akar lenni. Ezt hívják gerincnek.


Szerintem hülyít, te meg hagyod, és ha bármi is lesz belőle, annak nagyon kemény tapasztalat lesz a vége számodra.

2019. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem megmutathatod a hasadat. :D

De hogy válaszoljak is a kérdésedre...egyetértek az első válaszolóval. Ha tényleg komolyan gondolná, veled, akkor otthagyta volna már a jelenlegi barátját. Téged most hülyít, hogy ha esetleg tényleg szakítanak, akkor tudjon kihez szaladni majd. Meg alapból nem tartom normálisnak dolognak, hogy egyik kapcsolatból ugrik a másikba. És azt sem értem, hogy te, hogy tudod így komolyan venni őt.

Én sose tudtam komolyan venni egy olyan pasit, akinek barátnője van, de mégis engem akar szédíteni...könyörgöm nemár.. :D

2019. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ha otthagyja az előzőt akkor lehet reménykedni. Addig nem. De mi van ha ezt veled is megcsinálja ?!
2019. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!