Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem múlik az érzés iránta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem múlik az érzés iránta?

Figyelt kérdés

Szándékosan nem keresem 2éve, azt hittem majd eltűnik az érzés iránta... Ezzel szemben nála landolnak a gondolataim.

És kicsit úgy érzem, hogy Őt keresem mindenkiben.

(Nem kicsit)


2019. szept. 1. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De akkor miért szakítottatok?
2019. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem voltunk együtt. Nem sokon múlt, hogy szeretői státuszban landoljunk.

Emberi és szexuális vonzalom mind a két oldalon megvolt.(bavallása alapján, amit ellenőrizzen az aki akar)


Én kiléptem a halott kapcsolatból utána, viszont őt nem nyaggadtam, hogy kezdjünk közös új életet. És megpróbáltam lezárni

2019. szept. 1. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek alapján lehet, hogy olyan személyiségű volt, aki kiváltotta belőled azt, hogy megnyílj. Erre nem csak ez az egyetlen személy képes, csak az ember hajlamos ezt látni. Persze van az emberi kötődés is ettől függetlenül. Ráadásul ha rossz kapcsolatban voltál, ott sokkal érdekesebb minden, ami nem az otthoni. Én is ugyanígy vagyok egyébként, mert ezt csak egyetlen személy váltotta ki eddig belőlem, és nyilván egy ilyen mély, bensőséges dolgot nehéz semminek tekinteni. Nálam több éves dologról van szó.
2019. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Klau97hun ***** válasza:
Keresd fel 🙄 mit veszitesz?
2019. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2év után?

"Szia, egy kávé?, És beszélgetünk mint régen...

2019. szept. 1. 14:24
 6/13 Klau97hun ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni 😉 ő meg se próbált keresni azóta?
2019. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyszer. Aznap épp szr kedvem volt és nagyonszépen viselkedtem(rajta csattant, hogy elgurult a gyógyszerem). Azóta nem meglepő, hogy nem keres.
2019. szept. 1. 14:30
 8/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyi emailje működik már csak, oda nem fogok írni. Más elérhetősége max a címe, az meg igencsak frászt hozna bárkire, ha csak becsenget valaki a múltból.
2019. szept. 1. 14:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Keresd fel, mit veszíthetsz?
2019. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Klau97hun ***** válasza:
Se Fb se telefon? Nanemar 🤣
2019. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!