Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy többet érzek iránta szimpla barátságnál? 19/L

Figyelt kérdés

Azt előre leszögezném, hogy ifjúsági, egyházi közösségnek vagyok én is, meg ő (fiú) is a tagja. Közel 2 éve járok ebbe a közösségbe, ő pedig már régebb óta.

Lassan 1 éve annak, hogy felfigyeltem rá, és másként kezdtem el érezni iránta. Nem vonzódás/vonzalom, nem csak "tetszik", ilyen idősen már egyértelműen meg tudom különböztetni egymástól a kettőt. Nemcsak a külseje az, ami megfogott benne, elvégre már számtalanszor beszélgettem vele, néha olyan mély témákról, amiket nem hiszem. hogy mással is megbeszélt volna. Konkrétan megbízott bennem, és teljesen kitárta nekem a lelkét. Tudom, nyálasan hangzik, de ez történt.

Valamint azt érzem néha, hogy én is tetszem neki. Van, amikor ránézek, ő meg elkapja a tekintetét, és ugyanez fordítva. Ráadásul folyton rám-mosolyog, néha olyankor is, amikor én viszonozom a pillantását. :)

Volt már párszor olyan helyzet, amikor úgy éreztem, hogy "Jó, most fogom bevallani!", de mindannyiszor elúszott a pillanat. :/

Valamint van egy hülye, zavarba-ejtő helyzet is, hogy köszöntésnél/búcsúzásnál mindig csak mosolygunk a másikra, és intünk egymásnak, hogy "Szia!". Bár mikor felköszöntöttem a névnapján pár apja, akkor volt egy kétoldali arcra-puszi, de ennyi. És persze teljesen fel volt dobódva a matekos órától, amit adtam neki. Tegnap megemlítette, hogy felszerelte a szobájába. :D



2015. aug. 23. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ilyen nagy bevallás:) Egyszerűen csak mutasd ki, pl. hívd el valahová...
2015. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Na ne már, ez kb az a tipikus "már mindenki tudja, hogy mivan köztetek" csak ti nem valljátok még be egymásnak szitu. Valakinek lépni kellene, szerintem is lehetsz te. :)
2015. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagy legalább add oda neki a telefonszámod
2015. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked kellene elbúcsúzásnál kezdeményezni a két puszit, mert ő szerintem a tolakodás miatt nem meri ezt meglépni, de lehet, vágyna rá. S amikor nyit erre, akkor simogasd meg a két karját is a puszik mellé, és mosolyogj, nézz hosszan a szemébe. Aztán egyszer csak kapcsol, hogy meg kéne csókolnia.
2015. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-s: Szeptembertől fent lesz egy pesti egyetemen, koliban, alapból meg mindketten vidékek vagyunk (Alföld közepén kb.) de még így is messze lakunk valamennyire a másiktól. De köszönöm a tanácsot! :)


2-s....ez vicces, mert konkrétan ha nem is mindenki, de a közösségben legalább a fele társaság tudja xD Másik fél érzéseiről nem tudok, rákérdezni meg ismerősöknél hülyén jönne ki.


3-s: alapból megvan, ilyen-olyan apróbb ügyek intézése miatt, mert ő amolyan szervező, én meg "segítő".


4-s....hű, a kezdeményezés még úgy-ahogy megvalósítható, bár önbizalmam és bátorságom nulla. :D Viszont az a "hosszan nézek a szemébe" sose ment...még neki se! :)

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. aug. 23. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szeptembertől fent lesz egy pesti egyetemen, koliban, alapból meg mindketten vidékek vagyunk (Alföld közepén kb.) de még így is messze lakunk valamennyire a másiktól."


Ha egy ekkora "problémát" nem tudsz, vagy nem akarsz megoldani, akkor a későbbiekben mit vársz?

Nem hiszem el, hogy a nyáron egy napot nem tudtatok volna találni, amikor közösen csinálhattok valamit.


Mondjuk a melegebb időben mondhattad volna neki, hogy azt hallottad, az xy strand mennyire jó, nem lenne-e veled kedve kipróbálni. Vagy elmenni egy városba közösen szétnézni. Vagy akár áthívhattad volna a saját városodba. Bármi!

2015. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Alapból voltak közösségi programok, közte 1 hetes tábor, ami után a szervezők és segítők közül 8-n elmentünk a cserkeszőlői strandra pihenni.

Ott, míg 4-n kint kajáltak, a srác és az öccse meg neki a barátnője és én elmentünk az egyik ilyen hullámmedencébe. Ők ketten elvoltak, mi meg kihúzódtunk a partvonalra, és ott volt ez a mély, lelki beszélgetés, mikor úgy megnyílt nekem. És ez a beszélgetés olyan fél-3/4 órán át tartott. Ott és akkor tényleg azt éreztem, hogy megbízik bennem. :)

2015. aug. 23. 18:51
 8/10 A kérdező kommentje:

Nos, ma megmondtam neki.....és finoman közölte velem, hogy nem! Nem volt bunkó, nem nevetett ki, bár én nem is ilyet vártam tőle, mert nem ilyen típus.

Próbálok továbblépni, ez értelemszerűen nem fog menni egykönnyen......miután elment, szétsírtam magam, mert előtte nem mertem.....így is sajnált, és szörnyen érezte magát helyettem is!

Köszönöm még-egyszer a tanácsotokat! :')

2015. szept. 19. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy visszautasított. A jó, hogy legalább túlestél rajta 1 év után, továbbléphetsz. Legközelebb ne várj 1 évet és finomabban is kezdeményezhetsz, akkor kevésbé kínos ha visszautasítást kapsz.
2015. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem volt kínos, csak ugye fájt. Félreértettem a jeleket, amiket küldött nekem, emiatt volt rossz.
2015. szept. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!