Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most lettem egyetemista és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lettem egyetemista és van egy évfolyamtársam. Rengeteg szép lány van ott de ő a legszebb csak van barátja. Már beszélgettünk, ismerkedtünk kicsit, én tényleg komoly kapcsolatot szeretnék vele. Szóval érdemes-e szerintetek megpróbálni?

Figyelt kérdés
lány,barátja van,esélyem,

2019. szept. 6. 18:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátja, akkor hagyd.
2019. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor kell még elmondani a pasiknak hogy ha valakinek párja van azt inkább hagyjátok!

Több okból is:

- vagy az lesz a vége hogy a lány csak barátként tekint rád te pedig belé szeretsz tehát egyenlő összetört szív

- vagy az hogy a párja mellett beléd szeret viszonozza az erzeseidet,de nem akarja elhagyni a biztosat a bizonytalanert ezért felajánlja hogy feküdjenek le de ennyi az egész

- ha megteszi a másodikat akkor ne is akard őt mert egy gerinctelen ember és veled is megtenné ugyan ezt!

- hagyd inkább a fenébe mert te nem tudnál neki simán a haverja lenni magadat véred át ha azt hiszed igen

- keress egy olyan lányt aki szingli max egy ideig még egyedül maradsz lehet hogy akiről írtál majd szakít a pasijaval és idővel össze jöttök

2019. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mindenképp meg akarom próbálni csak félek,hogy többet nem beszélhetek vele. 2.-nak köszönöm az elemzést :) valami tipp az esélyek javítására?
2019. szept. 6. 19:11
 4/25 A kérdező kommentje:
Teszem azt pl elhívom valahova kettesbe. Ha eljön akkor azért van már esélyem nem?
2019. szept. 6. 19:12
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

Na, most kezd el megszokni, hogy minden nőnek van barátja (férje, szeretője stb.) :)


Ez elsőre szarul hangzik, de majd megszokod. Ha az élet képes megenni a csontot, akkor maga is, mondja a költő.

2019. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, hagyd a fenébe nem éri meg! Nincsenek esélyek csak össze tört szív meg félre érzések.

Ha jól megvannak akkor ne tedd féltékennyé a párját hogy legyeskedsz körülötte feleslegesen mert te a foglalt p*ncit szereted! Állj le amíg nem késő!

2019. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
utolsó ezt kifejtenéd kicsit bővebben és konkrétabban ha megkérlek? xd
2019. szept. 6. 19:16
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ki kell fejteni ezt egy felnőtt embernek? Ne barmolj szét egy jó kapcsolatot ennyi! Ha probalkozol akkor azt teszed.
2019. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
a költő űr Edricus néven xd
2019. szept. 6. 19:20
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de azért megpróbálom,mert ilyen önfejű ember vagyok sajnos.
2019. szept. 6. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!