Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egyetemista az, aki...

Milyen egyetemista az, aki nem jár bulizni? A legszebb éveit pazarolja el.

Figyelt kérdés
2019. jan. 22. 23:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Szorgalmas.
2019. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Olyan aki itt szp a tanulással a holnapi vizsgára, de nincs év közben se másképp, mert egy nehéz magolós szakot választott és minden héten 3 zh-ja van. Emellett heti 2nap 8 órát dolgozik hogy a 250 ezer/ félév tandíj felett a saját 25 éves roncs autóját is tudja fizetni mert az csak évi 150 ezer, felköltözni pestre meg havi 80 + rezsi lenne. A vonat út meg 4 óra 1 átszállással.

Valahogy ilyen az az egyetemista akinek bulizni már marhára nincs se kedve se ideje, se igénye.

2019. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Na mesélj, milyen komplexusodat jöttél itt kiélni?
2019. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Tökömet provokáld már...
2019. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
NORMÁLIS. Mondjuk én nem vagyok az egyetemre se járok de bulizni sose voltam, és bulizós/piás lány soha nem is kéne.
2019. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Introvertált és/vagy szorgalmas és/vagy lelkiismeretes és/vagy érett gondolkodású és/vagy elfoglalt. Lehet válogatni.


Én személy szerint azt tartom időpocsékolásnak, ha "buliznom" kell. Ha választanom kell, hogy végighallgatok egy 3 órás Gyógyszertan előadást, amit a félig süket oktató majdnemhogy suttogva ad elő vagy eltöltök 20 percet egy buliban, inkább az előadást választom. Zaj, villogás, irritáló idegenek, vacak zene, büdös alkoholszag. Már attól elfáradok, ha csak rágondolok. Nincs az az Isten, hogy ilyesmire pazaroljam a drága időmet, miközben ezer más szórakoztató dologgal le tudom magam kötni.

2019. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
54%

Azokról az elvetemültekről meg már be is beszéljünk, akik nem 30 éves korukban szeretnének eljutni a gyerekvállalásig.

+ én pl kibuliztam magam a középsuli alatt, és nem azokat tartom a legszebb éveimnek (pedig jó volt a társaság, tényleg jól éreztem magam). Klassz volt tizenévesen félrészegen rázni magam a legjobb barátnőmmel, de mégjobb a netflix&chill a párommal, vagy éppen egy társasest a tesóimmal és a párjainkkal.

Persze kinek a pap, kinek a paplan.

2019. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem inkább a sok alkesz pazarol el jó pár értékes évet az életéből.

Ha valaki egyszer az életben elmagyarázza hogy mi a jó abban hogy idegesítő zajzenére vedelek aztán egész este okádok...

2019. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem köt le a buli, nem ad örömet, nem tölti fel az agyamat, egy balettóra vagy más különóra annál inkább. Épp azért mentem egyetemre, mert ilyen az elmém.

Akinek nagyobb örömet okoz egy buli, mint egy egyetemi előadás, az nem oda való.


Persze szoktam menni koncertre, de ott is azt élvezem, ha táncolhatok. Nem is értem, hogy lehet manapság bulinak hívni azt, ahol nincs táncolás. Korábban azt nem hívták bulinak.

De a táncóra akkor is jobb!:)

2019. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

igazad van :))))

uhh volt mikor mindenki ment már reggel előadásra én meg még a bulihelyen kerestem a táskámat mert nem találtam :DDD

2019. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!