Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A magyar nőknek miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek miért a csüngő hasú férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
Komolyan elgondolkodtam ezen. 30 feletti nők kb mindegyike elhanyagolt kövér, csüngő hasú, sörhasú, elhízás közeli férfiakkal van együtt. Mi ebbe a vonzó? Vagy csak a pénz miatt? Ez jön be a mai nőknek? Mert akkor elhízok én is.
2019. szept. 8. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem ez jön be, csak nincs más. 30 felett a férfiak 99%-a ilyen.
2019. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

Nem jonnek be nekik.


35F incel es csungohasu....

2019. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Bárcsak az jönne be neki... bárcsak...

*szomorúságában kiengedi csüngő hasát és majszol egy kis csokit*

2019. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet hogy eredetileg nem voltak ilyenek hanem az évek alatt lettek azok. Tudjátok ha van párotok megnyugszotok és elkezdtek zabalni aztán jön a nagy has meg minden más ami már taszító lenne de eléritek azt a korosztályt ahol már úgysincs jobb itt az országban, ha vannak is kivételek akkor azok nőcsábászok.
2019. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Mert amikor ki kell fizetni a számlákat,és nincs meg a rávaló,akkor lejjebb mennek az igények,a külső tekintetében.
2019. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem bántásból ne vegye senki magára. De én edzek és figyelek magamra még sem kell a nőknek. És mindenhol nálam rondább pasik vannak olyan nőkkel hogy csak nézek ki a fejemből. Tisztelet a kivételnek. Ha egyszer megértem a nőket ...
2019. szept. 8. 17:49
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Én csak mosómedve hasnak hívom! :D

Mikor megismertem párom szép izmos volt, de ez már a múlté! Kérdem én,rúgjak fel egy lassan 8 éve jól működő kapcsolatot +10 kiló miatt ?

2019. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Magyarország Európa legkövérebb nemzete. Ilyen pasik vannak. (Mondjuk a nők sem maradnak le)
2019. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es, a pasi is felrúgná. Mondván nem ebbe szeretett bele.
2019. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mert ok is csungohasuak.
2019. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!