Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a külföldi férfiak nagy része sokkal elfogadóbbak társkeresésben, mint a magyar 20-30as férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

Németo.-ban, Skóciában, Irországban (stb.) sokszor nem számít, ha egy magyar származású nőnek van egy-két gyermeke, nem tökéletesen izmos, műveltebb, olvasottabb, szeret dolgozni, stb. (ezt így tapasztaltam); ugyanakkor ezek a férfiak sokkal inkább párkapcsolatban gondolkodnak, mint kalandokban.

Nem a Nyugat EU-ban dolgozó arabokra, indiaiakra, kínaiakra gondolok :).



2019. aug. 27. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert igénytelenek.
2019. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert ők nem valami elb.szott buborékban élnek, hanem a való életben, ennyi az egész.
2019. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
#1 adom! :"DD
2019. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Kereslet-kínálat. Illetve ők pénzesebbek. Nekik nem gond egy genetikailag "semmi közöm hozzá" gyereknek megvenni az iFont csak azért, h dughassa anyucit (aki tesznyedt, butácska, de főz-mos-takarít)
2019. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem az ilyen fokú igénytelenséget miért akarja néhány ember pozitívumnak feltüntetni. Szerinted tényleg jó dolog ha valakit nem érdekel az, hogy a párja nem egy értékes ember és semmit nem tud felmutatni?

Nem kell elfogadónak lenni, nem kell olyannal együtt lenni aki kevesebb nálad és nem "tökéletes" neked. Akinek tök mindegy, csak lyuk legyen az egy baromi igénytelen ember.

2019. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Hány külföldi férfit ismersz?
2019. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a férfiakkal, hanem a nőkkel is így van. Általánosságban igaz, hogy külföldön (pláne nyugaton) sokkal elfogadóbbak az emberek, mint itthon.
2019. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes...több ismerősöm is lakik Németországban és valahogy nagyon nincs így szerintük...


Ők inkább elhagyják az asszonyokat mert a gyerektartást könnyebben kipengetik, és ahogy mindenhol a világon a szép fiatal anyukákat ott is az emberek nagy része csak szexre használja.

2019. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én itthon senkinek sem kellettem csak néhány lúzer próbálkozott. Kint meg szinte szétszedtek a pasik. Mondjuk nekem csak egy kellett, hozzá is mentem feleségül. De mindenki oda volt értem, én voltam a szép, egzotikus külföldi feleség :-)

Akkoriban 162/60 voltam, néha vékonyabb, néha több, átlagos, viszont művelt, olvasott és igényes nő vagyok. Itthon nem voltam elég vékony, elég sportos, elég szép. Kint pedig igen.

2019. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jó, kedves előző ezt mondjuk Dániában, vagy Hollandiában nem nehéz kivitelezni. Amikor ott voltam két hétig, akkor az amszterdami magyar-cseh-lengyel prostikon kívül nem láttam jó nőt, itthon meg kb. naponta látok százat.
2019. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!