Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jár egyre több csaj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár egyre több csaj az apjának kinéző meg korban is kb olyan férfiakkal?

Figyelt kérdés
Pont most nézegettem 1991-es születésű csaj 1972-es születésű férfival.A csaj szép és fiatal a fickó meg tényleg az apjának néz ki de durván.És már nem először látom ezt.

2019. szept. 9. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezért nem lehet manapság tudni, hogy egy csaj akit látsz egy idősebb férfival, az most az apja és akkor talán nincs pasija, vagy a barátja...
2019. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert a fiatal pasik nagy része manapság nem elég érett egy kapcsolathoz. Fontosabb nekik az xbox, a haverok meg a bulikázás. Nem lehet velük még tervezni, tisztelet a kivételnek(párom 25 éves és nagyon is érett). Plusz egy idősebb pasi egzisztenciálisan is előrébb tart.
2019. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

# 1


Akit pl ma láttam meg még párat biztosan,mert gondolom nem csókolózik az apjával.Bár a mai világban minden megesik...

2019. szept. 9. 16:15
 4/21 A kérdező kommentje:

# 2


Mert mintha a sok fiatal nő olyan érett lenne egy kapcsolathoz.

2019. szept. 9. 16:16
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

#4

Ha 30-40 éves férfiak járnak velük, akkor igen. A nők amúgy is előbb érnek, persze itt is vannak kivételek, akiknek még huszonévesen is csak a bulikázás a fontos.

2019. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

# 5



:D :D :D

2019. szept. 9. 16:20
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Ez , hogy hamarabb érnek a nők, ezt gyerekkorban bemesélik a szülők a gyermeknek....


Ugyanúgy nagyon sok éretlen nő van manapság mint férfi.


És mindkét nemnél vannak kivételek.


Én csak azt tudom mondani, hogy ezek az idősebb férfiak, egztisztenciálisan előrébb tartanak.

Egy 20-onéves férfinak aki teszem még főiskolára jár vagy most kezdett el dolgozni...miből lenne lakása vagy háza??

Miből lenne mondjuk 10 milliós autója, vagy extra jól kereső állása???


Csak ott ahol anyu apu gazdag vagy hirtelen sokat örökölt...


Csak azt felekjik el , hogy a 20-onéves korosztályban a nőkre ugyanez jellemző.

2019. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Én tapasztalatok alapján is maximálisan meg tudom erősíteni, hogy a nők sokkal korábban érnek mint a férfiak. Az én ismerettségi körömben aki komoly kapcsolatot akar kivétel nélkül jó 8-10 évvel idősebb férfi mellet van. Tényleg nagyon sok a kisfiú akinek a haverkázás meg buli a minden, nem tud energiát fektetni egy kapcsolatba, nem tud haladni az életével. Aki komolyan akar tervezni a párjával az egyszerűen csak nem ilyen kisgyereket keres. Meg lehet várni mellette azt a 6-8 évet amíg agyilag is felnő de szerintem semmi értelme anyukát játszani 8 évig és egyedül vinni a hátadon az egész kapcsolatot mert a párodat inkább érdekli a játék a gépen.
2019. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
A #8 válaszolónak adok igazat.
2019. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Én 34 éves nő vagyok, társkeresőn sok olyan korombeli férfi van, aki a fotója alapján legalább 10 évvel idősebbnek néz ki. Engem inkább fiatalabbnak szoktak gondolni, akik nem tudják a koromat, a szüleimet is, öcsémet is. Lehet az is, hogy valaki csak kinézetre látszik idősebbnek vagy fiatalabbnak. Persze ettől még vannak párok nagy korkülönbséggel.
2019. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!