Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai társadalomból miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai társadalomból miért tűntek el a nőies nők? Telt idom hosszú haj homokóra/gitártest testforma? Nőies arcok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert férfias férfiak sincsenek.
2019. szept. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Te melyik bolygón élsz? Én nőként is mindig látok sok nőies idomokkal megáldott nőt, lányt szerte a városban.. és szép nőies arcút is bőven. Pedig nem ezt nézem. Nem tudom te mit nem látsz és hogy érted azt, hogy eltűntek. Sehova nem tűntek, szerintem nyisd ki a szemed kicsit.
2019. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ízlések és pofonok persze,arcnélküli homályban lappangő

csetlő botló borotváltborotválatlan...;)

2019. szept. 10. 16:52
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Keressél szorgalmasan, én találtam. Pont ott domborodik ahol nekem bejön és szerencsére, még azzal sem kínozza magát, hogy lent borotválja.
2019. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Nőként én is rengeteg csinos, igényes, gyönyörű nőt látok.

Na de hová lettek a 180cm-en fölüli férfiak?

Komolyan, szinte csak velem egy magas, vagy pár cm-vel magasabbakat látok.


N/171cm

2019. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
#5: jelen. 190 cm.
2019. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Én azokat a férfiakat hiányolom, akik a neten ripacskodás helyett puszta kézzel ölnek bivalyt, miután fél óráig kergették mezítláb a sztyeppén. De a Jó Isten nem hallgat meg mindenkit, ugye :(
2019. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Olvastam egy (külföldi) meme-et, hogy aki használja a kacsintós fejet, azt regisztrálni kéne szexuális zaklatóként, és hogy ezt pont pina preferenciák után tetted... Te is csak baj vagy a világgal.
2019. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Ez hülyeség. Én közepes lélekkel rendelkezem hat közepéig erő hajjal rengeteget hordok magassarkut, szoknyát. Nem tűntünk el, csak sajnos túl sok a tornacipő farmer nadrág banán alakú lány.
2019. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Jelen, 188cm.
2019. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!