Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van még esélyem jól kinézni,...

Van még esélyem jól kinézni, szép testet elérni?

Figyelt kérdés
29 éves nő vagyok.Sosem voltam az a karcsú alkat.Alma típus vagyok,egyenes derékkal.Jelenleg 63 kiló vagyok,de voltam 50 is,kb.10 éve.Ehhez alacsony vagyok,158 centi.Ahogy idősödöm,egyre nehezebb jól érezni magam a bőrömben.Van rajtam plusz,min.10 kiló,és főleg a hasamon,karomon,hátamon,a hasamnak kb.78cm a körfogata.Lábaim vékonyabbak.Szerencsére szép a bőröm,narancsbőr csak a hasamon van,meg ha ülök,akkor combtájékon.Ehhez napi 8-10 óra ülőmunka.Mindig elkezdek odafigyelni,tornázni,de 2-3 hét után feladom,pedig jobban érzem magam,ha edzek.Sajnos imádom a szénhidrátot,tésztát,krumplit,és azt is tudom,hogy mértékkel mindent lehet de nem tudom,hogy idősebben nem lesz-e nehezebb.Arra gondolok,hogy ilyenkor már a kevés szénhidrát is sok lehet.Nem tudom mit várok egyébként,talán néhány pozitív megerősítést,hogy sikerülhet.Anyagilag sem vagyok annyira eleresztve,tehát csak otthoni torna,kocogás ami szóba jöhet.Az én esetemben nem tudom mi a lényegesebb,inkább az edzés,vagy a táplálkozás?Olyan erőtlen,tunya,puha vagyok.

2015. okt. 9. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem lesz akaraterőd és kitartásod, addig szép tested sem lesz. Ez olyan dolog, amit neked kell elérned, segíteni, helyetted megcsinálni nem lehet.
2015. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lehetőség mindenkinek ott van, a kérdés, hogy van e kellő akaraterőd, motivációd.
2015. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig van esély. A titok csak annyi hogy folyamatosan és rendszeresen kell edzened, figyelni az étkezésedre, kontrollálni magad és változtatni ha csak lassan vagy egyáltalán nem jönnek a kívánt eredmények. Ezt életed végéig kell csináld ha életed végéig jó formában akarsz maradni. Szóval így állj neki ennek az egésznek.
2015. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsuzsycs válasza:

Ahogy a többiek is írták a legfontosabb az akaraterő, mozgás. Nem tudom, hogy étvágycsökkentőkkel vagy effélékkel próbálkoztál-e már? Rengeteg van a piacon, és 90%-a kamu, még ártasz a szervezetednek. Én babát várok és elkezdtek szépen szaporodni a kilóim. 20 kiló után megoldást kerestem. A mellett, hogy sétálok spirulina tablettát szedek. Ez algából van és rengeteg tápanyag van benne. Mivel a szervezeted megkapja ezt a tápanyagot, nem eszel annyit, és az energia szinted is megemeli, nem leszel "tunya". Tudom, hogy azt írtad, hogy nem vagy eleresztve, de ha néha rá tudod szánni az összeget, próbáld meg. Én már nem hízom, nem "zabálok" és erősebb, fittebb vagyok. Itt olvashatsz róla:

[link]

2015. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki válaszát,tegnap este már kimentem kocogni,és este túrót,sonkát,zöldséget ettem,és ma reggel már jobb volt a közérzetem.Igazatok van,akaraterő kell,és agyban átállni.
2015. okt. 10. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!