Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pár hónapos kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár hónapos kapcsolatban 25 e körüli ajándékot akar venni a fiú nekem, azt hagyjam? Nem veti fel a pénz, hogy ezt így zsebből. Ragaszkodjak hozzá, hogy NE? Alkalom nélkül venné. Szeretném a tárgyat, de nem ilyen áron.

Figyelt kérdés
2019. szept. 11. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Túl sokat gondolkodsz. Csak fogadd el, és kész.

Én is drága ajándékot vettem egy olyan valakinek, akivel csak kétszer találkoztam. Igaz, hogy születésnapja is volt, de teljes szívemből adtam, és nem vártam el cserébe semmit. Azóta már elváltak az útjaink, de nem bántam meg, hogy drága ajándékot vettem neki, és remélem egészséggel használja.

2019. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem hagynám. Vedd meg magadnak, ha kell.
2019. szept. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy megsérted,ha nem hagyod megvenni.
2019. szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt mindenki maga dönti el, elfogadja, vagy sem.


Volt olyan, első találkozásra kapott tőlem 150 értékben karláncot. Kb úgy fogadta, mint egy szelet csokit a lány. Hozzá teszem, nem egy gazdag családból származott, ahol ez semmiség lenne. Volt aki első találkozáskor egy sütit nem akart elfogadni. Pedig, soha, egyetlen ajándékot sem azért adtam, hogy bármit is várnák cserébe.

A párom is elejétől fogva bármit elfogadott, legyen az egy szál virág, vagy fél millás nyaklánc, mindennek örül, viszont kérni, soha nem kér semmit és ő is örömmel ad nekem ajándékot.

Amit jó ha tudsz a másikról, miért adja?? Azt érzed, megakar vele venni, akkor egy szál virágot ne fogadjál el.

Azt érzed, egyszerűen csak örömet akar vele szerezni neked és magának is, mert adni is egy jó érzés, akkor elfogadhatod.

2019. szept. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérfdés az, hogy be akarod-e csapni vagy sem.

Ha nem akkor beszéld le róla, ne fogadd el, ha pedig igen akkor fogadd el és örülj.

2019. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Egy FÉRFI számára fontos, hogy gesztusokat tudjon tenni.

Ha nem hagyod, azzal megsérted és lenézed, mert csóró.

2019. szept. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!