Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy ha valaki egy idősebb (40-es) csinos barátnőt akar, oda tényleg pénz kell?

Figyelt kérdés

Ezen azért gondolkodtam el, mert a 40-es nők többsége szarul néz ki. Azt gondolom, ezt nem kell kommentálnom. Számomra egy vonzó 40-es nő pl. Gubás Gabinál kezdődik:


[link]


Erre persze fognak jönni olyan válaszok, hogy Gubás Gabi tele van pénzzel, meg neki az a dolga, hogy jól nézzen ki, van ideje edzeni stb... Az átlag nő meg csóró és dolgozik, nincs ideje edzeni, nincs azért néz ki szarul. Most túl azon, hogy Gubás Gabinak alapból szép arca van, van igazság abban, hogy a pénz is benne lehet abban, hogy jól néz ki. Van pénze elmenni drága fodrászhoz, elmenni edzeni


Szóval, a megoldás az lehet, hogy vagy egy gazdag 40-es MILF-el kell összejönni, vagy fogni egy olyan középkorú nőt, aki jól néz ki, és fizetni a konditermét, a fodrászát, meg a többit, stb... és akkor lesz egy 40-es csinos barátnő.


Jó ötlet?


2019. márc. 14. 01:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Én is így gondolom, hogy a párnak legalább egyik tagja legyen gazdag. Mert van értelme annak ha mindkét tagja szegény? Akkor esetleg van ha valahol a pálmafás trópusokon élnek, mert ott a természet mindennel ellátja őket. Például a Nap fűtésszámla nélkül is melegít. De itt a mérsékelt égövben mi vár rájuk ha szegények? Hát az hogy mehetnek éhbérért modern rabszolgának. A nehéz és kiszolgáltatott életkörülményekben meg például a roma lányok is előbb-utóbb elcsúnyulnak.
2019. márc. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit.
2019. márc. 14. 02:04
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Már bocs, de fordítva ülsz a lovon. Ha egy 40-es, jól kinéző nőt akarsz magadnak, akkor neked kell jól kinézned. Mégis mi másért választana téged? Fordítsd magadra a pénzt, a te külsődre, mert egy 40-es nőnek, aki csinos, hidd el, hogy van saját pénze, amit elkölthet magára.


Amúgy meg azon nem gondolkodtál, hogy szerezz egy korodbeli barátnőt, aki majd úgyis elkezd öregedni és 40 éves lesz?


"vagy fogni egy olyan középkorú nőt, aki jól néz ki, és fizetni a konditermét, a fodrászát, meg a többit, stb... és akkor lesz egy 40-es csinos barátnő."

Ez a mondatod jól tükrözi, miért nincs nőd.

2019. márc. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%

#3. De nem tudhatja, hogy pont mikor 40 lesz, jól fog e kinézni. :D

32/f

2019. márc. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#3


Bullshit az, hogy jól kell kinézni ahhoz, hogy legyen az embernek nője. Soha egyetlen, valamirevaló nőcsábász (=halomra kúrta a nőket) sem adott még nekem ilyen tanácsot. Azt viszont igen, hogy legyen jó a szöveged, stílusod, mert azáltal fogod felkelteni a nő érdeklődését, és ez működik is. Volt olyan nő, aki megmondta, hogy nem vagyok az esete, de bejön neki a stílusom az, ahogyan viselkedtem. Ezt a bullshit-et, hogy "jól kell kinézni", kizárólag naiv (rosszindulatú) nők és sikertelen (rosszindulatú) pasik szájából lehet hallani.


Valóban nincs nőm, de nem azért, amiért te gondolod, hanem mert a pénzügyeimet és a tanulmányaimat fontosabbnak tartom mint a párkapcsolatot. Ettől függetlenül vannak nők az életemben (alkalmi kapcsolatok), és ezzel tökéletesen elvagyok.

2019. márc. 14. 02:37
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel a belsővel nem csodálom, hogy csak alkalmi kapcsolataid vannak, és senki nem vesz komolyan.


Durvát fogok mondani: egy buta nő soha nem lesz annyira igényes, hogy 40 évesen is jól nézzen ki.

Egy értelmesebb nőnél meg kereken nulla az esélyed.

2019. márc. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem keresztanyâm 50 éves,kb 41-nak néz ki.És van 40-es ismerősöm,aki szintén jól néz ki.Az a megoldás,hogy keresel egy nőt aki tetszik,ennyi idősen meg van pénze fizetni a saját fodrászát stb.Nem lehetetlen kihìvás.Szerintem rá se jössz,hogy az aki jól tartja magát valójában 40-es,mert fiatalabbnak nézed,a többség szarul néz kinek azonosìtott meg lehet idősebb is.
2019. márc. 14. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

1, Gubás Gabi fiatalon is gyönyörű volt, ezt az állapotot kellett konzerválni, nem szürke kisegérből hattyút csinálni

2,Gubás Gabi férje jólmenő vállalkozó és cseppet sem jó külsejű

3, "Van pénze elmenni drága fodrászhoz, elmenni edzeni" Otthon is lehet tornázni a hajadat az olcsóbb szalonban is levágják, de a drága orvoskozmetikai kezelések sok pénzbe kerülnek, az tartja fiatalosan a bőrt, nem a kardió :)

2019. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Pènz arra kell,hogy magadat turbòzd fel meg èlmènyekre.

Na arra kell rahedli zseton.

Mert egyik nő se akar panelba kajaszagot szagolgatni meg a söröző fingó palijàval TV előtt dögleni.

Plusz a minősègi kaja is pènz,meg az edzès.


Igenis jòl kell kinèzni pluszban egy önmagàra igènyes gazella testű nem fog leàllni egy nyikhajjal vagy dagadttal egyàltalàn.


Amùgy èn is PUAval tanultam meg önfejlesztèssel de ezek kellenek.

Minősègi ruha+edzès+dièta+egzisztencia+soft skillek+szexuàlis intelligencia nagyon magasan+minősègi èletvitel.


Egy kalibràlt nőhöz ezek kellenek,mint egy senior pozìciòhoz amikor hatalmas elvàràsok vannak.

2019. márc. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális, értelmes, szép nőnek kevés vagy ha ronda vagy és meg csóró is, ráadásul felszínes.

Pasikból is az átlag 40-esek csúnyák.

2019. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!