Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal most lesz a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal most lesz a második évfordulónk, nem vagyok kreatív. Ötletek?

Figyelt kérdés

Semmi komoly hobbija nincs igazából, fényképalbum, videó, ilyesmi dolgok már voltak.

Nincs ötletem, hogy mit csináljak vagy vegyek neki. Ruha, parfüm, ilyesmi is kilőve, mert rengeteg van neki. Ennyi idő alatt már nagyon sok ünnep volt ugye, szülinap, húsvét, karácsony, stb stb és már nagyon sok ajándékötlet ebből kifolyólag már ki van lőve. Lenne valakinek esetleg ötlete, amit megosztana velem?



2019. szept. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mennyire fontos neki az ajándékozás, ha mákod van, nem annyira, és akkor inkább csináljatok valami közös programot.
2019. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg egy kirándulással. Bár nálunk mindig úgy van megkerdeztük mit szeretne és azt kap annak úgy is örül mindig mert tudja nem hülyeséget kap :)
2019. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálunk ez a nagyon meglepi dolog van. Soha nem adjuk egymás kezébe az ajándékot, mindig kitesszuk valahová szépen míg a másik fürdik, és mire kijön ott az aji.

És igen, fontos az ajándékozás. Nem várjuk el a nagy dolgokat, meg semmi ilyesmiről szó nincs, csak szeretjük ha adunk és kapunk. :)

2019. szept. 13. 19:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, azt mondta semmi, ne költsek rá. De én akarok valamit, és tudom, hogy neki is jól esne. És a közös program dolog pedig nem olyan különleges, a kirándulás sem, mert mindig megyünk valahova. Szeretnék valami másabbat. De nagyon köszönöm a válaszodat! :)
2019. szept. 13. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Két olyan ötletem van, ami eddig mindenkinél bejött. Az egyik egy Hanabi játék. Ez egy kooperatív társasjáték, azaz mindenki egy csapatban játszik és a csapat ügyességétől függően lehet jobbnál jobb helyezést elérni. Már két főtől lehet játszani, tehát már kettesben is kipróbálhatjátok, de gyorsan rá lehet kapni a barátok bevonásával a játékpartik szervezésére. A másik meg az UGEARS és társai. Ez egy olyan fa alapanyagú modellező készlet, amivel profin működő modelleket lehet összerakni egyszerűen, kézzel. És nagyon dekoratívak is. A férfi szereti összerakni, a nő meg szereti nézegetni. :) https://www.youtube.com/channel/UCkxhRc5Nd2oB9PNqaIBGhGA
2019. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Most ilyen hülyeségek jutottak eszembe hogy ha szereti a kávét akkor összeválogatsz néhány ilyen különlegesebb fajta kávét (vagy akár teát) és azt ilyen kis csomagba összeállítod vagy ugyanezt (doboz, kis díszítes stb) szexuális játékokkal, vagy bármivel amit szeret. De ezek talán személytelenebbek.

Esetleg foglalhatnál le valami kirándulást/wellnesst/utazást/programot. Tehát adhatnál élményt.

Ami meg eszembe jutott (ez inkább ilyen diy cucc) hogy veszel valami üveget/dobozt (picit) amit kidekoralsz és ahány éves lesz annyi kis cetlire írsz valamit. Tehát ha pl 25 lesz, akkor lenne 25 cetli es mindegyikre írsz egy jó közös emléket, kedves üzenetet, közös poént, amit szeretsz benne, akár variálva is. És akkor ezt mondjuk 25 napon keresztül, mimden napra jut neki egy. Remélem érthető:D

2019. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!