Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kreatív sajátkezűleg készített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív sajátkezűleg készített ajándék férfiaknak?

Figyelt kérdés

szeretnék valami olyan ajándékot is adni a páromnak, amelyet én készítettem. milyen ötleteitek vannak, mi az, ami bevált, mi az, amit mindenképpen hanyagoljak?


(nem ételre gondolok vagy masszázsra vagy forró fürdőre, gyertyákra, magamra, hanem valami kézzel foghatóra, amit magam csinálok)


van már néhány ötletem, de még egyik sem AZ IGAZI.



2018. jan. 11. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány évesnek? Hobbija van?
2018. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán tudja értékelni az ilyet? Szereti? Mert, ha nem értékeli, akkor teljesen felesleges ilyet csinálnod.


Az én párom az ilyen nagyon szereti és sokra tartja. Sokszor adunk egymásnak saját készítésű képeslapokat, saját verset, rajzot..stb.

2018. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyesmiket senki nem szereti, csak udvariasan elfogadjak. A hasznos ajandekokat szereti mindenki.
2018. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3


Kinek mi a hasznos? Egyén függvénye!

2018. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Kézimunka esetleg. xD
2018. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én elég infantilis vagyok, szeretek játszótéren felülni a játékokra meg ilyenek, sőt még retro pöttyös labdával is játszottunk exemmel:D na ő csinált nekem egy CSÚZLIT annak én nagyon örültem!
2018. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Köss neki egy sálat. Kérdés, hogy tudsz-e kötni, a másik meg az, hogy egyszer sem láthat meg téged kötés közben...
2018. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem attól lenne kreatív hogy te magad találod ki? Amúgy 3-as válaszolónak igaza van.
2018. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én rózsát hajtogattam egy számomra kedves lánynak, ő pedig szívvel viszonozta. Örültem neki.
2018. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

#3

Számomra az ilyen ajándék hasznosabb bárminél, amit pénzért lehet venni.

2018. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!