Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te miért vagy együtt a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te miért vagy együtt a pároddal? Miért szerettél bele?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Aki ezt el tudja mondani, az nem szeret igazán.
2019. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Szereti az életet, dolgos, jó ember.
2019. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
100%
Engem egyszerűen elvarázsolt a személyisége. Amikor először beszéltünk, még neten, se külsőre, se egyéb téren nem volt a zsánerem, nem is adtam volna túl sok esélyt arra, hogy lesz ebből bármi is. Aztán az első személyes találkozásnál egyszerűen csak azt vettem észre, hogy nem akarom, hogy véget érjen az a találkozó - és ez az érzés azóta is tart.
2019. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Aki szépen feltudja sorolnia miérteket, az nem szerelmes, hanem racionális döntés alapján van a másikkal.

Az egyes válaszolóval értek egyet.

2019. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hagymástejfölöschips ***** válasza:
21%
Nincs párom. LOL
2019. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Mert teljesen olyan mint én, ő a másik felem.

Üdv, egy zokni

2019. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Mert nem nyeli el soha a mosógép.


Pacsi: Zokni

2019. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk együtt, mert neki egy olyan kell, akiről eltudja mondani miért "praktikus" és miért volt "tök jó döntés" összejönni vele, miközben nem is szereti, mint valami üzleti megfontolás. :/. Én ezzel szemben nem tudom elmondani az okokat miért szeretem őt, de szeretem úgy ahogy van önmagáért. Csak úgy, azért aki, és az a vicces, hogy tudom fordítva ez nála is így van, csak hát a "praktikus okok" .. :D inkább marad egy langyos fosban, minthogy az igazi érzelmeket válassza. Van ilyen is.

Mindenesetre én azt vallom, hogy akit igazán szeretsz, annak nem tudod felsorolni az okait. Egyszerűen szereted és kész, érzed jobb vele, mint nélküle, még a viták ellenére is. Valami kapocs, ami összeköt titeket.

2019. szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Annyira hülyék az emberek!
2019. szept. 15. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Valóban hülyék. Mindennap szembesülök vele.
2019. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!