Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettél már úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már úgy valakit, hogy az összes hibájával, nehézségével együtt eltudtad fogadni?

Figyelt kérdés
És még akkor is úgy érzed, hogy szereted, mikor megpróbál bosszút állni rajtad a vélt sérelmeivel kapcsolatban, mikor az adott kapcsolatban ő volt a masszív "sáros" fél, és ő volt az aki téged cserben hagyott akkor amikor a világon a legjobban rá lett volna szükséged?

2018. szept. 13. 11:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

"Szerettél már úgy valakit, hogy az összes hibájával, nehézségével együtt eltudtad fogadni?"

Igen, persze. Sőt, olyan is volt, hogy a szememben nem volt hiba, ami mások szerint az.


"És még akkor is úgy érzed, hogy szereted, mikor megpróbál bosszút állni rajtad a vélt sérelmeivel kapcsolatban, mikor az adott kapcsolatban ő volt a masszív "sáros" fél, és ő volt az aki téged cserben hagyott akkor amikor a világon a legjobban rá lett volna szükséged?"

Ilyen emberrel mondjuk nem lennék együtt, az értelmetlen bosszúállás és a cserben hagyás nálam pl pont olyan hibák, amik nem összeegyeztethetőek egy normális párkapcsolattal.

2018. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Pont ez volt a kérdés lényeg, tudsz-e, képes vagy-e mindennek ellenére valakit szeretni, akár mit is tett.


Tehát akkor a válaszod:nem.

2018. szept. 13. 11:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki cserben hagy és bánt azt nem szeretem.
2018. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Akkor te sem.


Kíváncsi vagyok lesz-e ilyen.

2018. szept. 13. 11:46
 5/21 anonim ***** válasza:
Biztos lenne valami lelki sérült, önbizalomhiányos, komplexusos illető, aki elfogadja. De ez miért lenne jó?
2018. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5 Itt a kérdés az, hogy szerettél-e; vagy tudsz szeretni egy ilyen helyzetben.

Ez a kérdés. Nem a személyek jellemzése.

2018. szept. 13. 12:09
 7/21 anonim ***** válasza:
Én igen. Fiatal voltam, sok olyan tényező volt, amivel el lett rontva.
2018. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7 Végre egy darab fehér holló, üdvözlet:)


Na csak kiderül, hogy van ilyen ember rajtam kívül.

2018. szept. 13. 12:18
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerettem olyan embert, aki cserben hagyott és bántott, de ettől még félretettem az érzelmeim és elhagytam. Egy szerelem se ér annyit, hogy boldogtalanul szenvedjek valaki mellett.
2018. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9 Akkor nálad: nem, mert önmagadat jobban szereted, mint bárkit.
2018. szept. 13. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!