Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tud két ember egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud két ember egymásba szeretni?

Figyelt kérdés

Hogyan megy, történik ez? Erre nem készülhet fel az ember? Csak úgy véletlen, spontán történik? Vagy hogyan?

Mit tudnátok mondani erről?



2019. szept. 17. 18:51
 1/5 nadina1900 ***** válasza:
100%

Felkészülni semmiképp nem lehet rá. Amíg nem tapasztalod nem tudod milyen.

Ezt igazán nem lehet megmondani,hogy történik.

Teljesen változó,valakinél nagyon hamar eljön,valakinek hónapok kellenek mire kialakul.

De magát az érzést nem igen lehet leírni, egyrészt mert minden szerelem más,másrészt mert amíg rózsaszín ködbe úszol addig megint más érzés,mint mikor az elmúlik.

2019. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Én személy szerintem nem tudom ezt elképzelni, hogy meglegyen az, hogy két ember egymás számára tényleg tökéletes ilyen téren. Az egyik a másiknak? Naná és vice versa, de olyan hogy mindketten? Egyszerre? Ez nem reális.
2019. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

30 éve vagyok a párommal,együtt.

Elkezdtük. Majd összecsiszolódtunk. Ma már egymás részei vagyunk. Ezt mindig ápolni kel. Tenni érte.

2019. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Spontán összhang. Aztán az idő eldönti...
2019. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
a hormonok a felelősek.. ha beszippantod az illatát véged, nem tudsz másra gondolni csak a testére.. vágyakozol rá, erősen... és ha még az értelmi színvonalatok is megeggyezik akkor ott csodák lesznek!!!
2019. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!