Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem nagy szerelme a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem nagy szerelme a mostani, de csak a részemről. El kell őt hagynom, de borzasztóan fáj! Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Imádom őt, és a bántások ellenére, kitartottam mellette. Ő félannyira sem szeret viszont, 2 éve élünk együtt és vagyunk is együtt, mint pár. De sajnos rengeteg a nehézség, az olyan körülmény, ami miatt nem illünk össze. Pl. Nem akar velem annyi időt tölteni, mint fordítva. Van egy gyermeke, akit nem ő nevel, de sokat van itt. Bántott már fizikailag és lelkileg folyamatosan. Semmit sem lehet vele megbeszélni. Kb a századik vagyok nála a rangsorban. Ezek ellenére, és még sok száz dolog ellenére, képtelen vagyok elhagyni, pedig százszor mondta, hogy tűnjek az életéből. Ő az elején leadott magáról egy demót. Fel sem tűnt, hogy ilyen rossz lesz. Mit tegyek? Nem tudom azt, sem, hogy mit szeretek már rajta ennyire, mert a bántást azt biztosan nem. Lefogytam teljesen, pedig egyébként is vékony voltam, én lelkileg megtörtem.

2019. szept. 18. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit érzel az megszokás, ragaszkodás, félelem az újtól, hogy elölről kell kezdeni, de hidd el, akármi jobb annál, minthogy valaki fizikailag és lelkileg bántson, azt nem szabad hagyni! Minél hamarabb szabadulj meg tőle!!
2019. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez a mostani NEM életed nagy szerelme, mivel te nem vagy az neki. Teljesen felemészt téged testileg, lelkileg, szóval próbálj mihamarabb megszabadulni tőle. Hidd el, ha sikerül, egészen fel fogsz szabadulni, és visszatekintve nem is fogod érteni a mostani önmagad.
2019. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Hány ilyen van még rajtad kívül...én már ezen csak legyintek bocsi.

A normális férfiak meg egyedül vannak...

2019. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki bánt , az nem lehet életed nagy szerelme. Ez csak egy függőség. Ha elhagyod, még egy ideig fájni fog, aztán elmúlik. Ez egy bántalmazó kapcsolat!
2019. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Ezzel vitatkoznék bocsi
2019. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose lehet az életed nagy szereme, aki így bánik veled. Fáj, igen, nagyon, de ez legalább gyorsan el fog múlni. Gondolj bele, eltűrtél 2 évig egy lassan ölő mérget, akkor egy pár hónapig tartó, de új lehetőségekkel kecsegtető átmeneti időszakot simán túl fogsz élni!!!
2019. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2019. szept. 18. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is igy,pedig első perctől tudtam,hogy nem szeret,de reménykedtem.

1 évet gyötrődtem mellette,aztán továbbléptem.Először rohadtul szenvedtem,de lassan túl lettem rajta.

Hagyd ott a fenébe,minél hamarabb annál jobb.

2019. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En nem eltem egyutt egy ilyennel csak "jartunk" mindent es mindenkit feladtam h a kedvere tegyek, morzsakat kaptam cserebe. Minden este sirtam, lefogytam, az egesz egy nagy kalap szr volt. Aztan egyik nap elegem lett es szakitottam. Meglepo modon mar masnap ugy ereztem magam mint akinek leszallt az elefant a mellkasarol, azt hittem gyaszolni fogom eletem vegeig, valojaban felszabadultam, elkezdtem ujra en lenni, ujra felepitettem magam es az emberi kapcsolataimat. Felregisztraltam parkeresore es rogton jottek uj elmenyek amik felulirtak a regi rosszakat.

Ezt esszel kell eldonteni, a rombolo kapcsolatnal az is jobb ha egyedul vagy es senki nem bsztat.

2019. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ő életed szerelme, de még csak az egyik sima szerelmed sem. Egy bántalmazó kapcsolatban élsz, amelyben már kialakult a kötődésed a másik iránt, miközben az önbizalmad leépült. Ezért félsz elhagyni, nem szerelemből.

Ebben a helyzetben normális, amit érzel, viszont maga a helyzet nem az. Ezért is kell minél hamar felhúznod a nyúlcipőt. Ha elhagyod, elsőre rohadt ijesztő lesz, de idővel azt veszed észre, hogy csak szidni tudod magad, amiért nem lépted ezt meg korábban.

2019. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!