Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El fogom valaha felejteni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom valaha felejteni és véget ér a szenvedésem?

Figyelt kérdés

1 éve már annak, hogy elhagyott, de még szenvedek miatta.

Sosem beszéltük meg személyesen, hogy miért lett vége, csak úgy lelépett, aztán megírta, hogy neki nem megy, nem egyeznek a dolgaink.

Ezután próbáltam vele beszélni, de nagyon rosszul fogadta, zaklatásnak vette. Hozzáteszem, sosem zaklattam. Olyan, mintha irtózna tőlem, de választ sosem kaptam rá, hogy miért.

Talán, ha beszélnél vele személyesen, le tudnám magamban zárni, vagy csak rosszabb lenne?


Azota megprobaltam tobb lannyal is, akiket csak tonkretettem, mert nem tudtam oket szeretni. Jelenleg is egyutt vagyok valakivel, aki halalosan szeret engem, es fogalma sincs, hogy en mast szeretek.



2019. szept. 21. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt valakivel, akit nem szeretsz egyáltalán? Miért kell hülyíteni a másikat? Így te se vagy különb a volt csajodnál, aki szó nélkül lelépett.
2019. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy éve? Ha ő nem keres, akkor egész egyszerűen nem szeret téged, nem szeretne veled lenni és nem akarja ezt elmondani hogy ne bántson meg. Inkább szó nélkül lelépett.
2019. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szar dolog, ha valaminek nincs lezárása, az biztos. De tényleg nem kéne neked sem szórakoznod másokkal. Hány éves vagy?

Szakíts a mostanival és próbálj meg ráírni. Aztán meglátod.

2019. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probaltam rairni, nem volt ram kivancsi, letiltott.
2019. szept. 22. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez ennyi.
2019. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!