Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni ezt a "szerelemet"? Nem gondoltam, hogy valaha találkozok ilyen emberrel, de esélytelen, azóta már családja van.

Figyelt kérdés

Korábban sem találkoztam olyannal, aki mély benyomást tett volna rám, és azóta sem. Egy kivétellel, viszont ő már korábban megtalálta, akit keresett.

Hogyan tudnám kiverni fejemből? Ennek így semmi értelme, de mégis folyton eszembe jut, eltereli a gondolatimat, és hozzá hasonlítok másokat.


2019. szept. 8. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel mást keresni! Ahogy írtad is, ennek semmi értelme.
2019. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom.

Keresnék, csak nem találok. Őt sem kerestem, csak véletlen így hozta.

2019. szept. 8. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Valahogy ez így szokott lenni. Amikor nem keressük, vagy nem akarjuk, akkor jön valaki. Majdnem 12 évig szerettem valakit, nagyon nehezen ment a felejtés.
2019. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkit el lehet felejteni, csak akarni kell, csak rajtad múlik az egész, illúziókat kergetsz.

TE nem akarod elfelejteni! Te gondolsz rá folyton, pedig lehet irányítani a gondolataidat, csak akarat kérdése.


Ha el akarsz pazarolni éveket olyan embere aki mást szeret, lelked rajta, de később azon fogsz siránkozni, hogy miért dobtál ki annyi évet az ablakon.

2019. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme érte epekedni, ez a vonat elment és ezt te is tudod. Ezen kívül milyen indok kell még arra, hogy ne ezen keseregj??
2019. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg másokkal ismerkedni.Nehéz lesz mert először mindenkit hozzá hasonlitasz,de majd lassan túl leszel rajta.
2019. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!