Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az 1. szerelmet sosem felejtjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 1. szerelmet sosem felejtjük el? Normális ami velem történik? Hogy tudnék ezen túl lépni?

Figyelt kérdés
Ma már 8 éve, hogy vége lett a kapcsolatom az 1. szerelmemmel. 2,5 évig voltunk együtt, nagyon szerettük egymást. Lezáratlanul maradt a kapcsolatunk nem megbeszélt dolgokkal, amiket 2 éve tisztáztunk egy találkozásunk során. Megbeszéltük talalkozunk, megbeszéljük a dolgokat. Jól esett, de azt érzem a mai napig kotodok hozza. Ma már férjem van akivel babát tervezünk, és túl vagyok pár rövidebb (max fel éves) kapcsolaton is. Szoktunk néha beszélni, úgy érzem egy kapocs van köztünk, de nem szerelemből tekintek rá...azt érzem úgy már nem tudnék. Boldog vagyok a házasságomban, de nem tudom ez normális-e. Volt veletek ilyesmi helyzet?

2019. szept. 24. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én azt javaslom, hogy sem babát, sem hitelt ne tervezzetek. Ez nem lesz hosszú boldog kapcsolat.
2019. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akibe igazán szerelmes voltál, azt sosem felejted el szerintem.


Ha nem gyászoltad meg őt, akkor lehet még kttődés. El kell vágni minden szálat. Nagyon nem normális, hogy szakítás után még találkoztok, mert neked megbeszélnivalóid vannak. Csakhogy ehhez másnak már nem lenne köze... csak neked. Ezek a kétségek benned voltak, neked kell megoldanod, nem másnak. Szóval bármi is maradt még benned, az csak rád tartozik, fel kell dolgoznod.

2019. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne furcsa, ha az életedből csak úgy elfelejtenél 2-3 évet??????
2019. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy kis idő elteltével simán elfelejtettem,pedig az első kapcsolatom 2 évig tartott (kereken,mert pontosan a második évfordulónkon szakítottunk). Először ő,de másnap már próbált visszakúszni. Akkor még elfogadtam,mert valahogy megviselt a szakítás,sírtam rendesen. De aztán pár napra rá én vetettem véget a dolognak,de belement mert neki is be kellett látnia,hogy nem illünk össze. Akkor jöttem össze a mostani férjemmel. Egyáltalán nem gondolok már az exemre,pedig oda voltunk egymásért másfél évig,de az azt követő fél évben nagyon megváltozott valami.

Amúgy én nem tartom egészségesnek,hogy házasságban az exedhez kötődsz. Eleve a házasságba vagy egyáltalán egy új kapcsolatba akkor érdemes belemenni,ha már végleg lezárult az előző.

2019. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érzelmileg nem kotodok hozzá de olyan nekem mintha a testvérem lenne. Vele nőttem fel ha úgy nézzük.
2019. szept. 25. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!