Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljak szerelmet nőként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet nőként?

Figyelt kérdés

Úgy hozta az élet, hogy egy kollégámba lettem szerelmes.

Már egy éve lassan, hogy minden percben rá gondolok.


22 éves vagyok, eddig nem volt gondom okozni felszedni egy férfit de olyan érzés mintha nehéz fába faragtam volna.


Nem akarok ódákat zengeni, csak szeretnék egy finom célzást tenni arra hogy őrülten szerelmes vagyok belé, ezért dadogok ezért nem tudok beszélni vele szakadozás nélkül, mert nem vagyok hlye, csak szerelmes.



Hogyan vallanátok "szerelmet" egy 30 éves férfinak?


2019. szept. 8. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Ez tini kérdés!

Amúgy meg nem kell rögtön szerelmet vallani.

Hívd el ide, oda... jó programokra.

2019. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy, ki fogja használni, hacsak nem szeret téged titokban.


Ha nem, akkor csak ki fog használni szexuálisan. Te pedig még örülni is fogsz neki, egészen a végéig, amíg nem esik valóban szerelembe mással vagy cserél le merő úri passzióból.

2019. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"ki fogja használni"

Ez butaság.

Vagy fordítva is úgy gondolod, hogy amikor a férfi szerelmet vall, a nő mindig kihasználja utána?

Van ilyen is.

Ésszel kell élni.

2019. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#3


Igen, fordítva is - mindkét esetben így van KIVÉVE ha ő is szerelmes a másikba. Különben mi érdeke lenne az egészben? Érzelmek nincsenek, akkor miért megy bele? Jószívűségből, polgári kötelességből? Ugyan, nőjünk fel.

2019. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Abban tévedsz, hogy nem csak ott működik, ahol mindketten azonnal szerelmesek.

A szerelmet meg is lehet hozni. Fel is lehet kelteni.

2019. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Végül is papíron igazad van, bár szerintem ez elég valószínűtlen dolog. Főleg nem az indítás miatt. Ha tudod, hogy valaki beléd van zúgva, onnantól az nem lehet természetes vagy normális folyamat, onnantól az egy kimondatlan alá-fölérendelt viszony ahol azonnal a "szerelem tárgya" lesz a fölérendelt.


Vagy másik esetben az ismerkedés elején már lehull az álca, kiderül hogy ez a karakter annyira nem is jó, mint a képzeletben.


De szerelmet felébreszteni, a semmiből létrehozni? Ez képtelenség.

2019. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért a világtörténelemben elég ritka, hogy két ember egymásra néz, és akkor, egyszerre kialakul a szerelem.

A valóságban mindig az egyiknél kezdődik.

Meg lennénk lőve, ha az esetek 95%-ában, amikor nem pont egyszerre jön, nem működne a szerelem.

2019. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


De hogyan kerülik el az alárendeltség-fölérendeltség viszonyt az elején? Ahol természetesen az udvarló fél az alárendelt és a másik a fölérendelt aki "elfogadja" ezt? Ez így nem egyenrangú.


És hogyan kerülik el azt, hogy a másik csak elfogadja ezt és még később is az megy, hogy a "szerelmes" fél csináljon mindent és nyilatkozik úgy a másik, hogy ő igazából nem is szerelmes, csak hát annyira kitartó volt az udvarló meg ilyenek, hogy megKEDVELTE.


Különösen az idősebb korosztálynál lehet ilyet hallani (40 év és felette) és inkább a női részről. Bár a férfi ezen kapcsolatokban sokszor alapból ronda.


De ez így... nem hangzik valami szépen!

2019. szept. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az elején még van ilyen viszony.

Mondjuk normális ember ezt nem használja ki.


De ahogy a másiknál is kialakul a szerelem, ez változik.

2019. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt kéne tudnod h te mennyire jössz be neki,vagy h mit gondol rólad.


Direktbe nem nyomnam mert menekulore fogjak,inkabb flortolj vele. Miniszoknya Meg iranyitsd magadrs a figyelmet beszélj nekimagadrol.

2019. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!