Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít e a korkülömbség egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít e a korkülömbség egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hát lényegesebben hosszabb a sztori, mint a kérdés. 20 éves nő vagyok, és jott a suliba egy új testnevelo tanar. Aki nagyon bejott nekem mar regota. Es most sem engem tanit csak kozosen van óránk! :D de nagyon bejon, es 33 éves.. Jol kijovunk, meg van minden benne amit keresek. Ő nem a mai fiatal, ő még konyvet olvasva alszik el es nem az instagram hulyesegeire. Remelem ertitek. Tehat számít a kor, illetve lehetséges ez a kapcsolat?
2019. szept. 24. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Értjük... ha valaki ilyen hülye kérdést tesz fel, annak nyilván komoly problémái vannak.


Leegyszerűsítem: igen, számít.

2019. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem számit se fiatalabba,se az idösebb korosztályba korkülönbség,nekem nem számit25/F
2019. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most nekem nem világos. Középiskola? Egyetem? Valamilyen okj, szakiskola, tanfolyam? Mert nem mindegy.

Amúgy egy bizonyos mértékig számít.

Pl egyetemre járok. Vannak évfolyamtásaim, ismerőseim, felettem járók akik nálam 2-4-6,7 évvel idősebbek. Nem érzem hogy olyan nagy szakadék lenne köztünk egy olyan emberrel aki pl 6-7 évvel idősebb. Visszagondolva középiskolás éveimre ott számított, sok volt. Azóta én is változtam, a környezetem is változott abszolút nem tűnik fel hogy az a 6-7 év annyi lenne. 2-nek tűnik kb ami gyakorlatilag meg szinte semmi.

De ha egy 35 évesről lenne szó (20 vagyok amúgy) az mar nyilván más.

Egy pl 26 éves egyetemista aki pl csak később kezdte valszeg nem tart még ott hogy gyereket akarjon vállalni, miközben zh-kra készül.

De egy 35 év körüli embernek általában család, házasság, stb. gondolata már megfordul a fejében vagy már van is neki.

Szóval valakilyen szinten számít. Számít abban az esetben ha nagyon eltérőek a célok, gondolkodásmód, egyebek.

2019. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én meg 28 vagyok es 21 éves pasival ismerkedünk, szóval azt kellene hogy mondjam nem számít, de azért egy kicsit mégis.
2019. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma már nem.
2019. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mentàlisan érett vagy akkor nem számít. Ha még egy bulizós tini akkor igen.
2019. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsoltmester ***** válasza:
0%
Ez a tipikus 20 éves csajok és 30 pluszos csávó tetszik nekik, ezeket általában nagyon meg szokták bánni, mert a 30 plusszos csávó csak akkor kezd ennyivel fiatalabb csajjal ha amúgy a saját korosztályában sikertelen, illetve ha egy önző nyomorék aki csak a szexre megy.
2019. szept. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
13 év még belefér egy hosszú komoly kapcsolatba is.
2019. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!