Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 6 éve párkapcsolatban élek hű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve párkapcsolatban élek hű is voltam eddig de szerelmes lettem másba . Hogy felejtsem el az illetőt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Vizsgáld meg, hogy a jelenlegi kapcsolatod miért romlott meg, vagy szürkült be, és foglalkozz annak megjavításával.
2019. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Tudatosan kerüld. El fog múlni.

Az, hogy valaki megtetszik és kívánod, még nem szerelem. Ahoz idő kell, együtt lenni vele, első látásra ritkán mélyül szerelemmé.

Azt se hidd el, hogy ez annak a jele, hogy a kapcsolatoddal komoly baj van. Sokan ezzel kezdik el megásni a kapcsolat sírját, hogy elkezdik kutatni a hibákat, és csak ezekre tudnak koncentrálni idővel.

Inkább töltsetek együtt minőségi időt, és azt keresd meg, hogy mit szeretsz a párodban, és koncentrálj arra.

2019. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Minden hosszú kapcsolatban előfordul, hogy beleszédül valaki egy 3. félbe. Ilyenkor tudni kell kezelni, nem naphosszat sóvárgogni, meg teret engedni és elmúlik.


Vagy persze engedsz a dolognak, akkor a kapcsolatod múlik el, majd a következő és az azt követő is

2019. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Foglald el magad, hogy időd sem kedven ne legyen "agyalni". Legtöbb párnál 6 év után a gyereknevelés és egyebek mellett lélegezni sincs energia, nem hogy még félrekacsintgatni.
2019. szept. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak egy amolyan fellángolás,másnál is előfordúl.El fog múlni.Foglalkozz többet a pároddal.
2019. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Csak azt nem értem, hogy miért írják ilyenkor mindig, hogy csak egy fellángolás? Ezt honnan szedtétek? Azt hiszitek, hogy egyetlen szerelem létezik ezen a világon egy embernek, vagy nem értem?!

Miért ne lehetne tényleg másba szerelmes? Talán nem esik meg az emberrel? A kérdező nem írta, hogy egy napja ismeri, vagy csak látásból... Mivan akkor, ha együtt dolgoznak és mindennap beszélnek és szerelmbe esett, mert mondjuk ez az illető jobban illik hozzá? Miért ne létezhetne ilyen? Egyszerűen ezt az ítélkezést, meg a majdénmegmondom dolgot sosem értettem....

2019. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igazábol újonnan megismert társaságból (4-5 hónapja ) de igyekszem majd kerülni !
2019. szept. 8. 11:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelni kell. Észen legyél és ne menekülj el a saját boldogságod elől!
2019. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Hasonló cipőben járok. Tudatosan kerüld és foglalkozz még többet a pároddal. Ez majd átlendít. Érzelmi emberek vagyunk, néha becsapnak az érzések. Egyetlen kaland, vonzalom sem ér annyit, hogy eldobd, ha van egy működő kapcsolatod.

2019. szept. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem így lett meg életem nagy szerelme. Vagy 20 évig kerestem.
2019. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!