Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes szólni a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szólni a pasinak, hogytetszik, vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés

Ha ismerkedésunk alatt sikerult egy masik lanynak befurakodni közénk ( járt sokat a pasi után , de gondoltam majd pontra rakja ), de nem igy történt , hanem lelkes a lány közeledésére

Érdemes ” harcolni ” vagy hagyjam menni? ( nem történt mégsemmi köztünk)

Nagyon szerelmesvoltam bele es nagyon nagy trauma volt ezt átélni



2019. szept. 26. 02:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt, nem szerelmes voltál bele, hanem szerelmes vagy bele, ezért kérsz most itt tanácsot. Ismerkedés alatt nem tiszta, mi történt, egyszerű beszélgetés, szemezés, esetleg közös kávézás, már csak hogy egyértelmű volt- e a közeledésed (nem szó szerint, hanem ahogy ti nők szoktátok). Az se tiszta teljesen, hogy lelkes egy a lány közeledésére, mivel férfiként én is lelkes szoktam lenni, de ha párkapcsolatban élek, vagy ismerkedési fázisban vagyok egy másik lánnyal, akkor azt figyelembe veszem, de ez is beállítottság kérdése.


Gyakorlatilag ahogy a történetből kiveszem, vártad, hogy a pasi lép, erre egy másik lány is képbe került, akire féltékeny vagy, akarod a pasit, de hülyét se akarsz maghadból csinálni. 36F

2019. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hajót te hagytad elmenni
2019. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Küzdeni nem érdemes, legyen már önbecsülésed. Jelezd, hogy tetszik - de valószínűleg már észre is vette - a többi az ő dolga. Ha te vagy neki a szimpatikusabb és megmozgattál benne valamit akkor úgyis lép, ha meg nem és mást választ akkor egészségére.
2019. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!