Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember tetszik egymásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember tetszik egymásnak és vonzódnak egymáshoz, de mégis utálják egymást, akkor lehet abból szerelem?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2019. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Utálják egymást? Akkor nem beszélnek? Akit utál az ember azzal nem társalog. Így hogy lenne szerelem???
2019. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Idővel igen, ha képesek megbékélni egymással.
2019. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Van kettő ismerősöm. Elég furán viselkednek mind a ketten, ha egy légtérben vannak. Csak rosszat mondanak egymásról, pedig alig ismerik egymást. De az a legviccesebb, hogy mindig megfordulnak egymás után és látszik, hogy zavarban vannak egymástól.


Mondjuk én jókat szoktam nevetni rajtuk xD :D. Szoktam mindkettővel beszélgetni néha, két külön világ.


De nekem úgy jön le mintha próbálnának ellenállni egymásnak.

2019. szept. 29. 19:39
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Én utálom azt, akibe szerelmes vagyok.
2019. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A két állítás kizárja egymást. Maximum valamiért haragszanak egymásra. Ettől még lehet köztük vonzalom. Ismerős az érzés! :-D
2019. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha haragban vannak, éreznek egymás iránt. Ha nem így lenne, közömbösek lennének.
2019. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valamit mindig műsoroznak mind a ketten, nem viselkednek közömbösen egymás iránt. Amúgy szarnak egymásra, de valami van ott. Mindketten azt mondták, hogy az a bajuk a másikkal, hogy: HÜLYE. XD Láttam már mind a kettőt elpirulni, meg kizökkenni a saját világukból.
2019. szept. 29. 20:27
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Rhett Buttler és Scarlett O'Hara is utálta egymást.:)
2019. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagy dugás lesz ebből, aztán megnyugszanak.
2019. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!