Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szingli férfiak 30 körül! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli férfiak 30 körül! Ha nagyon tetszik egy nő?

Figyelt kérdés

Szingli férfiak 30 körül!

Ha nagyon tetszik egy nő már hosszabb ideje, de nem meritek megszólítani és majdnem minden nap találkoztok,akkor az a nő számotokra lehet annyira izgató hogy fantáziáltok róla, vagy csak rá tudtok gondolni?



2019. jún. 23. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szexuális értelemben ritkán fantáziálok róla (persze előfordul), romantikus értelemben viszont állandóan. Több ilyen lány is van, könnyen szerelembe esek.
2019. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát ezt úgy értsem hogy mondjuk van egy lány a buszon, egy a boltban és egy a munkahelyemen aki tetszik? (nyilván ezek csak példák voltak) Szóval helyzettől függően te mind a három lányról fantázialsz? Illetve mind a három felé vannak érzéseid?
2019. jún. 24. 00:05
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Itt a gyakorin a "férfiak" posztjaiból ítélve simán létezik, hogy valaki halálosan szerelmes már egy éve egy nőbe és nem meri megszólítani, mert fél a következményektől...
2019. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen. De csak látásból ismerem őket, ha jobban megismerném őket, lehet hogy a túlromantizált képzelgéseim miatt csalódnék. Persze ez én vagyok, nem minden férfi egyforma.
2019. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem igazán képzelek semmit, mert ötezermilliárd százalék, hogy úgyis barátja vagy férje van. Akkor meg minek kínozzam magam?


Jó esetben úgyis elfelejtem, mint a többi embert akit látok.

2019. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De gondolom van azért egy sorrend, ugye? Ki az aki a legjobban tetszik? 4
2019. jún. 24. 00:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak egyszerre csak egy, a leginkább optimális potenciális partner fejének elcsavarásában érdekeltek. Fantáziálni nem annyira, de rá gondolni annál inkább. #1-es tipikus példája az alacsony arousalnak, introvertált egyéniségnek sejtem. Akik "zárkózottabbak", azok "érzékenyebbek, romantikusabbak" lehetnek ilyen téren, de ez nem feltétlen igaz.
2019. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 hahaha. 30 körüli férfi vagyok, havi 2-3 új lánnyal kavarodok ágyba akkor is ha lazább a tempó, és persze van akivel rendszeresen összejárunk régebb óta. Olyan nincs, hogy valakiről hosszabb ideje fantáziálok, és nem történt semmi, max olyan lány akivel azért nem kezdek ki, mert nem lehet (munkahely, esetleg tudom hogy csak komolyban lenne benne, szóval majd talán egyszer). Nem mindenki azért szingli ám, mert nyomi.

Viszont kérdező, igen, tuti kiverte már rád párszor.

2019. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szép a lába, akkor igen, fantáziálok róla.
2019. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem fantáziálsz ha összességében szép a lány? Csak a lába érdekel?
2019. jún. 24. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!