Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Harminc körüli nők! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc körüli nők! Nálatok mit jelent az udvarlás? Akár már kapcsolatban is? Milyen apró/nagyobb figyelmességeket szerettek (szeretnétek) egy nagyon jó házasságban a férjetektől? Minek örülnétek nagyon?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Az udvarlásokat általában rövid úton lerendezem, mert házas vagyok. :)


Figyelmességek...én mondjuk nem vagyok gyűjtögető, szóval tárgyakat nem nagyon szoktunk ajándékozni, ami kell megvesszük hó közben.


A figyelmesség nálunk alap (oda-vissza) és nagyon jól tud esni. Pl.amikor fáradt vagyok munka után és közli a férjem, hogy hagyjam a mosogatást, majd ő megcsinálja. Vagy amikor beteg vagyok, akkor csinál nekem kaját, lemegy nekem a boltba stb. :) sokkal többre értékelem, mint 1 csokor virágot (amit amúgy sem szeretek).

2019. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az élettársam reggelente bedob egy kakaós csigát az ágyamba és kávét is kapok hozzá. 😊
2019. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen tárgyak vagy reggeli

Hanem sokszor ga észreveszi a változást pl új ruha

Vagy említek valamit és pár nap múlva visszakérdez arról hogy sikerült pl

Nekem ez ha odafigyelnek rám fontosabb mint más :)

Persze az is lehet :)

2019. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk "szabály" a napi legalább egy kedves, szerelmes gesztus 10 év után is. Lehet ez csak annyi is akár, hogy reggel lefőzi a kávét mire felkelek. De van heti legalább egy randis nap ami tényleg csak kettőnkről szól. Vagy elmegyünk valahova kirándulni vagy otthon csinálunk egy romantikus estét. Ami nekem még fontos az a minőségi beszélgetés. Ha mesél valamit a másik akkor ne egy flegma "aha" legyen a válasz, hanem tényleg figyeljünk oda a másikra és érdemi kommunikáció legyen. De nyilván vannak egyéb kis mindennapos meglepik, szép szavak meg kedvességek, nem élnék olyan kapcsolatban ahol nincsen "tiniszerelem" szerű minden napos udvarlás.
2019. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a "tiniszerelem" rész nekem is fontos :) PL van hogy szívecskét rajzol a tükörre-amit persze csak fürdés után látok, vagy a kocsimra ha havazik. Van hogy csak viberen ír egy üzit, hogy mennyire szeret. De ettől függetlenül számomra is a minőségi idő a legfontosabb és szerencsére neki is. Így mi is csinálunk egy héten minimum egy napot, vagy egy felet amikor kettesben vagyunk, elmegyünk vacsorázni, vagy szaunába, vagy ilyesmi nem zajos helyekre ahol tudunk beszélgetni is
2019. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!