Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves Lányok! Valóban igaz...

Kedves Lányok! Valóban igaz az, hogy ismerkedésnél még az is jobb, ha utáljátok a fiút mintha közömbös lenne számotokra? Nagyobb eséllyel arat sikert, ha elég kitartó?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy sokszor beszólogat, persze nem ellenszenvesen vagy bunkón, sem pedig alpári módon, magasról leszarja a véleményetek, nem figyel oda rátok és hasonlók.


Amennyiben ezek alapján ellenszenvesnek kategorizáljátok utána nagyobb esélye van nálatok kapcsolat vagy szex kialakítására (ha időközben megszállná a kis angyal vagy meggondolná magát) mint egy olyan srácnak aki félénkebb, csendesebb és kezdetben udvariasan viselkedett, de pont ezek miatt teljesen közömbös lett azaz bekerült a "csak haver" kategóriába?



2014. aug. 10. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem lány vagyok, de sajnos többeknél bejött ez a "módszer", pedig pont elriasztani akartam őket...és a kedvességemmel sok lánynál pont barát zónába kerültem :) viszont van akinek pont az tetszett :)
2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lynn326 válasza:
Nos, nálam ez nem igaz. Az aki az "utálok" kategóriába kerül, annak 0-az esélye hogy bármilyen kapcsolatot létesítsen velem a későbbiekkben. Inkább legyen közönbös, mintsem utált. Azok a fiúk akik meg bunkóznak és beszólogatnak, egyszerűen nem érdekelnek. Mostani barátommal is úgy jöttem össze hogy előtte barátok voltuk. Mindig kedves és megértő velem. Nálam ez számít. De ez csak én vagyok. :)
2014. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdem azzal, hogy ha valaki csendes, félénk, udvarias, attól még számomra nem lesz közömbös. Én szeretem az ilyen típusú embereket. :)

Ha valami oknál fogva közömbössé válik, akkor nem próbálok meg vele megismerkedni, mert éppen azért lett közömbös, hogy semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Nem szeretem a bunkózós embereket, tehát ő sem lenne szimpatikus. Jó az ha néha csipkelődik, de ne állandóan tegye azt.

2014. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nézd, rám tökéletesen igaz a leírásod, leszámítva, hogy nem a beszólogatós stílus miatt utálom, hanem mert azt hiszem, taszít a személyisége, de valójábar r.hadtul vonz.

Jobb ha tudod, hogy én - bár csendesnek látszom - eléggé szenvedélyesen tudok szeretni és gyűlölni, és a két véglet bármikor átalakulhat.


De a barátnőm pl. racionálisabb alkat, neki a kedves, udvarias fiúk az esetei, szerintem unalmasak, szerinte viszont az én partnereim túl intrikusak.


Ismerd meg a lányt, akivel kavarni akarsz!

2014. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mintha ki lehetne őket ismerni... :)
2014. aug. 10. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki lehet, sokkal könnyebben, mint hinnéd.
2014. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!