Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szeretem, mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szeretem, mégse tudom elengedni. Miért?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam ilyen helyzetben. 3 éve ismerjük egymást, össze is jöttünk. Azóta persze szét is mentünk, viszont egy helyen dolgozunk. Minden nap találkozom vele, nem keveset. Ö döntött egyébként igy, hogy mindkettönknek jobb lesz egymás nélkül. Nem mondom, tényleg viharos kapcsolatunk volt. Én mégis szeretem.

Megpróbáltam levegönek nézni, elengedni, más dolgokkal lekötni magam, a szokásos dolgok... mégse megy.

Mit kellene még tennem? A munkahely váltás kizárt, mivel szeretek itt dolgozni, tényleg, ide köt minden.

Elképesztő, hogy nem tudok túllépni rajta.


2019. okt. 3. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Hát tényleg elképesztő!:)

Nem tesz jót az ügyednek, hogy mindig ott van az orrod előtt és nem használ az állapotodnak, ha nincs más az életedben.

Tudod: Kutyaharapást szőrivel!:)

2019. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig vagy az imádott munkahely, és minden nap lenyeled a békát, vagy váltasz. Más esélyed nincs. De a váltást azzal is megkönnyítenéd, ha arra gondolsz mi van, ha kirúgnak, vagy megszűnik a cég. Akkor is muszáj menned nem?
2019. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hidd el, azt is megpróbáltam, másokkal ismerkedni stb, de ez nem igy megy. Ráadásul ö van a szivemben.

Szóval totál reménytelennek érzem.

2019. okt. 3. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Amit tehetsz, hogy csak annyit kommunikálsz vele, amennyire ő is nyitott.

Próbáld azt tudatosítani magadban, hogy ti már csak emberileg jelenthettek egymásnak valamit, nem mint férfi és nő.

2019. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, megpróbálom. De nem tudom,... nagyon vonzódunk egymáshoz, ezt nem lehet megváltoztatni. Szeretem, kívánom.
2019. okt. 4. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:

"... nagyon vonzódunk egymáshoz,.."


Eddig úgy tűnt, hogy részedről egyoldalú.

Ha meg mindketten vonzódtok, akkor nem értem mi a gond?

2019. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a vonzódással van a baj, hanem azzal, hogy nem müködött. Vagy inkább azt mondom, ö nem akarta müködtetni.
2019. okt. 4. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az akadálya annak hogy együtt legyetek? Mindketten szinglik vagytok? Vagy csak az hogy ő döntött úgy és azóta semmi?
2019. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia !


Ha ennyire zavar akkor válts munkahelyet. Én is ezt tettem mert hasonló helyzetbe voltam annyi különbséggel hogy nem

jöttünk össze a barátja miatt. Egy helyen dolgoztunk. Tudod hányszor lett volna kedvem elütni a targoncával csak úgy

véletlenül. Ja, szép dolog a cejejem. :)

2019. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!