Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elengedni, túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni, túl sok szép emlék?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerkedtünk meg, nagyon hamar egymásra hangolódtunk,viszont soha nem beszéltük meg,hogy vajon mi is van köztünk. Rengeteget ugrattuk egymást,beszélgettünk akár még hajnalban is,mentünk bulizni és ezidő alatt nagyon megkedveltem,de sajnos más irányba sodort minket az élet,már csak ritkán beszélünk azonban én nem tudom magamat túltenni rajta,csak a régi emlékek járnak a fejemben,de szerintem ő már nem érez semmit. Hogy léphetnék túl rajta? Nem vagyok a könnyen szerelembe esős típus,de ő nagyon megfogott.
2019. júl. 7. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Csók szex volt vagy csak barátkozás? Mond el neki amit érzel. Jobbik eset jól reagál. Rosszabb: elutasít de mivel messze van se gáz.
2019. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez semmi, csak az emlékekhez ragaszkodsz. Ő már túllépett és túltette magát, tedd meg te is. Hány évesek vagytok? Csak pazarlod az időd.
2019. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Próbálj meg beszélni vele, vesztenivalod nincs.
2019. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Beszéld meg vele.
2019. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!