Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy Vasvári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Vasvári Vivien most válik,2 apától van két gyereke és még ígyis sorban állnak az ajtaja előtt többen?

Figyelt kérdés
Én bezzeg földi halandóként ha most válnek 2 gyerekkel aki ket külön apától van, kutyának se kellek, pedig nem vagyok bányarém. Nyilvan tudom hogy vasvari vivien kulseje tökeletes, ésúgy néz ki mint egy barbie baba, de komolyan ennyit számít a külső?? Hihetetlen milyen felszínes világ..
2019. okt. 6. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
...? He? Ezt a személyt ismernem kellene? Biztos vidám lesz vele az Olányos Szilveszter vagy a Hepkás Feri. Vagy valami egyéb random személy.
2019. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
igen,ennyit számít
2019. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
igen ennyit szamit:D de egyebkent en valahol "tisztelem" az olyan fitneszmacakat, azert kell dolgozni a testert. es betartani a dietat. en egy atlagos, viszont eleg intelligens lany vagyok, megse vagyok kepes ravenni magam a dietara sokszor:/ en konnyen tanulok, nekik meg ez megy konnyen.... de meg nem halt ki belolem a remeny, hogy egyszer erot veszek magamon:D mert ha sikerul tenyleg nem igazan lesz elottem akadaly. (igazabol a sajat onbizalmamnak tenne jot, mert a szerelmemmel mar egyutt vagyunk. meg olyan jo lenne, ha buszke lehetne ram, neha elkepzelek ilyen jeleneteket, hogy odamegyek a munkahelyere ha mar fullos leszek es majd mindenki nez, hogy mit tud ez az atlag joska hogy ilyen noje van XD imadnam ezt megadni neki. amugy kulsore "atlagos" bar szerintem nagyon is szexi.)
2019. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

A csaj külseje tökéletes, és pénze is van dögivel. A faterját (Vasvári Sanyit) ismerem 1000 éve, már kb. a gyerekek megszületésekor volt annyi pénze, hogy a gyerekeinek is legyen elég annyi, ameddig élnek.

Szóval a kislánynak alapból van pénze.


Mondjuk ezért nem is értem, hogy miért kellene csóri segédmunkásokkal ismerkednie?!


Az átlagcsajok pedig azért nem kellenek a kutyának se 2 gyerekkel, mert ők még magukat is nehezen tartják el, nemhogy a kölykeieket. Vivien nem pótapát keres a 2 gyereknek, mert éhenhalnak pasi nélkül, hanem pasit keres magának. Ezen túl a legtöbbb átlagcsaj 2 gyerek után úgy néz ki, mint a felmosórongy.


Szóval ne irigykedj! Vivi jó családba született, jó géneket örökölt, és nem lusta tenni azért, hogy jól nézzen ki. Ennyi a receptje, semmi több.

2019. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

"Hihetetlen milyen felszínes világ.."


Azért ez nagyon nagy részben a nők sara is, nem gondolod?

2019. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, remélem azzal is tisztában vagy, hogy ennél a csajnál kb ennyi a tudás, hogy külső, belül biztos rettentően üres.


Egyébként igen, sokat számít a külső. Ha végig néznél az anyukákon, a legtöbb elveszíti nőiességét, amint szül 1-2 gyereket. Elasszonyiasodnak. Elfelejtenek nőnek lenni, az anyaság mögé bújnak. Rengeteg az elhízott nő, nem fogynak vissza szülés utáni alakjukra.


És az mit jelent, hogy "pedig nem vagyok bányarém"? Én is láttam már anyukát, aki ebbe a kategóriába tartozott, mégis volt rajta kb 10 kg felesleg és nem nőiesen, hanem szimpla farmer póló stílusban öltözködött.


Felszínes a világ? Hahó, külső megfog, belső megtart. Örök érvényű szabály. Vagy te összejönnél olyannal, akitől a hányinger kerülget, de a szíve állítólag vajból van? Lehet, hogy neked van ehhez gyomrod, de másnak ehhez, bocsi, de nincs.


Miből tartana adni a külsőre egy picit? Mozogni heti szinten kb fél, 1 órát, és odafigyelni az étkezésre? De tudom, kifogást mindenre lehet találni.

2019. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
4esnél a pont. Nem csak a külseje, hanem a pénze miatt is. Az nem volt benne a viasatos műsorban, hogy ő nem luxusfeleség, hanem a családja gazdag, a Fecsó egy csóró senki.
2019. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

*jav:

nem fogynak vissza szülés előtti alakjukra.

2019. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, most biztos le fogtok irigyezni, de annak a nőnek nagyon furcsa feje van. A teste szép, azt aláírom. Az arca nagyon nem az. Amúgy meg a pénz miatt ennyire kelendő, mi másért?
2019. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

A külső az mindenkinek számít valamennyit, kinek többet,kinek kevesebbet. Nyilván, aki jól néz ki,az jobb esélyekkel indul, nagyobb az önbizalma, jobban érzi magát a bőrében és ez vonzóbbá teszi.


Amúgy nem tudom, hogy ki az a Vasvári Vivien...

2019. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!