Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti miért nem fogadjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti miért nem fogadjátok a köszönést az utcán, ha egy idegen férfi ismerkedni szeretne veletek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert anyám is megmondta, hogy idegen férfiakkal az utcán szóba állni nem vezet semmi jóra.
2019. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Még nem történt velem ilyesmi. 😆 25N
2019. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert ők lehet, hogy nem akarnak ismerkedni.
2019. okt. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Addig fogadtam (néhány alkalom), amíg rá nem jöttem, hogy aki így próbált ismerkedni, mind flúgos volt. Volt, akit alig bírtam lerázni miután visszaköszöntem. Szóval inkább mellőzöm.
2019. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

"Mert anyám is megmondta, hogy idegen férfiakkal az utcán szóba állni nem vezet semmi jóra."


Kérdés, nem rád gondolt-e :D

2019. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza szoktam köszönni, mert olyan tré az arcmemóriám, hogy nem tudom megmondani, hogy ismerem-e az illetőt. Szóval köszönök, bocs, de rohanok, aztán megyek tovább.
2019. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez akkor a legjobb, mikor nem is ismerkedni szeretne az ember. A múltkor útba igazítást szerettem volna kérni a buszmegállóban egy lánytól (kicsit megbízhatóbbnak tűnt, mint a megállóban sörösüveggel dülöngélő srác vagy a padon alvó hajléktalan). Mondom neki: "Szia! Tudnál segíteni?" Erre rávágja: "Van barátod!" :D

Egyébként szerintem a rossz tapasztalatok miatt lehet ez a többségnél.

2019. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*barátom
2019. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem szeretek az utcán ismerkedni.
2019. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is reflexből visszaköszönök, de nem állok meg csacsogni, megyek is tovább. Aztán utólag gondolkodok, hogy vajon ismerem, csak bunkó vagyok amiért nem ismertem fel, vagy összekevert valakivel, esetleg nem is nekem köszönt, hanem valakinek mögöttem, és totál hülyét csináltam magamból? Szóval én általában gyorsan elszaladok, mielőtt még ezek közül bármi kiderülne. Na meg nem is szeretnék ismerkedni az utcán, jellemzően amikor a négy fal közül kimozdulok, akkor bármelyik időpillanatban nem alkalmas az ismerkedés, mert vagy éppen elkések valahonnan, vagy sietek, hogy ne késsek el, esetleg nehéz cuccokat cipelek vagy bármi.
2019. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!