Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mondja ki előbb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mondja ki előbb, hogy “szeretlek”?

Figyelt kérdés
Tudom... semmire sincs szabály. De mégis, inkább a férfinek vagy a nőnek kellene előbb megtennie ezt a lépést? Vélemények érdekelnek, nemet, kort is írjatok, akar személyes storyt és tapasztalatot is.:)

2019. okt. 16. 17:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve mit jelent az ha a férfi nem mondja?
2019. okt. 16. 17:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseket nem lehet szavakba önteni,foglalni. Az érzéseket átélni kell,kimutatni tettekkel. Ennyi. Nekem bárki hazudhatja azt hogy hiányzom neki vagy fontos vagyok ha egyszerűen nem így mutatkozik,nem így cselekszik,nem így érez. Érted?
2019. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyesmi szabályokban. Nálunk én mondtam előbb, én vagyok a nő, nem terveztem akkor még de kiszaladt a számon egy szép pillanatban. Az meg, ha valaki nem mondja, sok mindent jelenthet. Ha érezteti, de nem mondja, akkor nekem ideális, nem fontos hallanom, a szavak semmit sem jelentenek.
2019. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki ilyen szabályokat nézeget, inkább ne mondja ki, mert hamarosan úgysem lesz kinek.


Fogalmam sincs, hogy pl a párom vagy én mondtuk ki előbb. És azt sem tudom, hogy ki miben és hogyan kezdeményezett. Arra emlékszem, hogy ő írt nekem először, de én írtam az első hosszabb üzenetet, erre is csak azért, mert az évfordulónkon poénból visszaolvastuk, hogy hogyan kezdődött az egész.


Ne azon kattogj, hogy kinek mit kell mondania előbb és társai. Ha szereted és biztos vagy benne, kimondod. Ha nem vagy benne biztos, akkor nem mondod ki. Az is lehet, hogy neki ez csak egy szó és nem is igazán mondogatja, sok másban meg már rég kimutatta, hogy mi van.

25N

2019. okt. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nőkent én mondtam ki előbb, el se merte hinni, de elképesztő boldogságot okoztam neki. Aztán persze mindig mondtuk egymásnak többször is egy nap, sosem éreztük elcsépeltnek.
2019. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Erre nem tudnám a választ.

Nekem először a barátom mondta. Utána mondtam neki a vonatnál miközben beszélt hogy szeretlek aztán megcsókolt. Nagyon romantikus volt, ahogy meglepődött. Még mindig nagyon imádom.

2019. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szabály.
2019. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha és amennyiben jó érzéssel tölti el, kimondhatja ezt a szót az, aki pontosan ezt érzi.

Én simán kimondtam mindig az exeimnek, ha így éreztem. Volt hogy megelőztek, volt, hogy nem.

Mindegyik jó volt és senki nem furcsállta, hogy ki lett mondva.

Mondjuk én eddig csak magas érzelmi intelligenciával rendelkező nőkkel voltam, akik tisztán érezték is, hogy szeretem őket.

Pontosan milyen célból kéne neked erre szabály?

29f

2019. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs erre semmilyen szabály, én nőként sokszor mondom a páromnak hogy szeretem csak úgy és ő is ugyanígy mondja mikor hogy jön az emberben az érzés!

Szerintem az a férfi aki nem mondja a párjának az nem eléggé szereti a másikat! De lehet több dologra is gondolni ami akár vissza vezethető a gyermekkorra! A kimondott szavak is éppen olyan fontosak mint a tettek!

34N

2019. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ez nem így működik.
2019. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!