Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem lenne? Munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem lenne? Munkahelyi kapcsolat

Figyelt kérdés

Munkahelyemen megismerkedtem egy idősebb férfival

Sajnos van barátnője. Teljesen elvarázsolt.

Sokat gondolok rá és hiányzik is ha pedig mellettem van akkor az egész testem felforrósodik.

Nem tudom kiverni a fejemből.


Tudom hogy semmi esélyem sincs nála hiszen van barátnője. Mivel munkahelyi kapcsolat így nehéz is lesz kiverni a fejemből.


Voltatok már hasonló helyzetben? Mi az ellenszer? :-/



2019. nov. 4. 12:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Eléggé el vagyok keseredve mert ezt a szikrát eléggé ritkán érzem valakivel

Nem gondoltam volna, hogy ez lesz

Olyan hirtelen jött


Jól esne valakivel beszélgetni aki hasonló helyzetben van vagy volt élete során..

2019. nov. 4. 12:50
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Feküdj le vele. Ekkor kiderül, hogy csak testi vágy van benned vagy valóban szereted. Ha jól sikerül te lehetsz az új barátnője, ha meg nem, akkor kiábrándulsz belőle és probléma megoldva.
2019. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Írj privátban, hasonló cipőben járunk.
2019. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is irhatsz, ugyanigy vagyok.
2019. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam Nektek
2019. nov. 4. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén hangzik... az idő majd megoldja.

Én is voltam így, ráadásul egy osztályon dolgoztunk, velem szemben ült... aztán ahogy jött, szép lassan elmúlt.

Sosem mondtam meg neki. Már nem dolgozunk együtt, nincs meg a barátnője se, de mi jó barátok maradtunk.

2019. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. nov. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!