Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet zöld ágra vergődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet zöld ágra vergődni egy ilyen szeszélyes tökfejjel?

Figyelt kérdés

Először szétbombázza az őt megelőző párkapcsolatot, mert ő sokkal jobb választás lenne, - aláírom, ezt nem lehet teljesen csakis őrá kenni, mert ha annyira tökéletes és harmonikus lett volna a dolog, akkor nem tudta volna megtorpedózni.


Aztán amikor ebben sikert ér el, és elkezdhetnének szorosabbra fonódni a szálak, akkor elkezd azzal jönni, hogy "ő rossz ember, és jobb tőle távol maradni".


Valóban nem egy ma született bárány, de ezt eddig is észre kellett vennie magán. Akkor meg miért most agonizál rajta?



2019. nov. 2. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Megijedt.
2019. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak próbálja ezzel jobb színben feltűntetni magát, ilyen előzmények után. Vagy jobban megismert aztán valami nem tetszik neki, ezért próbál kihátrálni a dologból.
2019. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha meg meggondolta magát, és kihátrálna, akkor miért nem lehet odaállni a másik elé, és belemondani a képébe, hogy "Horkantva nevetsz" vagy "Rugalmatlan vagy", stb.? Miért jobb ez a túllihegett, gyerekes sunnyogás?
2019. nov. 3. 00:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek. De az ilyenekért nem is kár ha kihátrálnak.

Viszont valószínűbbnek tartom azt amit az első lehetőségként írtam. Csak azért mondja, hogy lásd rajta azt, hogy mennyire fszacsávó, aki tisztában van azzal, hogy nem feltétlenül cselekedett helyesen korábban. Az ellenkezőjét akarja hallani tőled és hogy megnyugtasd, hogy ő nem is rossz ember. Közben meg szerintem pont leszrja. Ez is csak taktika. :D

2019. nov. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És még azt mondják, hogy a nők gondolkozásán nem lehet kiigazodni...
2019. nov. 3. 01:56
 6/10 anonim ***** válasza:

"akkor elkezd azzal jönni, hogy "ő rossz ember, és jobb tőle távol maradni"


Én ebben a helyzetben távol is maradnék tőle örökre.


Az első két alkalommal, hogy keres, elmondanám, hogy nem akarom többet látni, mert ő maga mondta, hogy jobb tőle távol maradni. Ha a továbbiakban is keres, egyszerűen soha nem reagálnék rá semmit.


Felnőtt ember úgy csinál seg.get a szájából, ahogy akar, viszont belőlem nem fog hülyét csinálni.

2019. nov. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Aki szét akar bombázni egy kapcsolatot, az eleve sztorno.

Mit vártál? Hogy van benne némi tisztesség? Nincs. Dugni akart, könnyed kalandot

2019. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok amúgy? Illetve mióta ismered?
2019. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak szórakozott, látta, hogy ott könnyen fog menni. Mit vártál?
2019. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ő huszonegy, én húsz vagyok. Annyira meg nem volt "könnyed kaland", mert négy hónapig próbálkozott, mire szakítottam az előző párommal, és további egy hónap volt, mire nyitottam felé.


Nem tudok férfiaggyal gondolkozni, de nem látok benne praktikusságot, hogy ennyi időt és energiát áldozzon valakire, ha csak dugni akar, mikor van sokkal gyorsabb megoldás is a célja elérésére. De persze azt nem jelenti, hogy ő is ennyire gyakorlatiasan nézi ezt.

2019. nov. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!