Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A Szerelemre kattintva (2019)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelemre kattintva (2019) c. film története, akár nőkkel, akár férfiakkal mennyire lehet gyakori manapság a virtuális térben?

2019. nov. 5. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé. Ha csak a kommenteket nézem, az emberek imádnak alternatív személyiségek mögé bújva élni a virtuális térben... Nem tudom, miért, hiszen sosem lesz egy hazugságokkal teli ismeretségből semmi a való életben. Pillanatnyilag biztos jó érzés, de egyébként. És valahol a retusált képek is ennek az előszobája, meg felhazudni azt az 5 centit és lehazudni azt az 5 kilót. Ezeknek az embereknek muszáj lenne rendet tenniük fejben. Biztos vagyok benne, hogy nem olyan rosszak, amilyennek gondolják magukat, de azzal, hogy valaki másra mond igent, nagyon le tudják magukat írni.



Kisebb-nagyobb hazugságokat már én is kaptam a kilókkal, centikkel, évekkel, bérautókkal, mintha az számítana... Piszokrossz érzés volt átverve lenni, mikor te magadat adtad. 50 találkozómnól 10 biztosan ilyen volt. Némelyikből lehetett is volna valami, ha nem hazudnak a pofámba... Ez van.

2019. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!