Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megcsókoljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsókoljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki fél közeledni de elengedni sem tud. Mondta hogy ő is sokat gondol rám mint én. Van benne egy nagy gát valami miatt párkapcsolat szempontjából. Idáig csak megöleltem párszor és ezt hagyta. Ő nem karolt át, mintha nem tudna az ilyen érzelmekkel boldogulni. Csak nézett maga elé. Közben próbál néha hozzám érni de nagyon nehéz neki azt látom. Azt tudja hogy tetszik.

Arra gondoltam hogy legközelebb megpuszilom és utána finoman megpróbálom megcsókolni.

Szerintetek ez hogy fog elsülni egy ilyen gátlásos,félős lánynál?

Nem bírom tovább azt érzem hogy meg kell tennem.


2019. nov. 6. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok , mint ez a lány :D

És ha valóban kedvel, szerintem tetszeni fog neki :)

2019. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig tetszettek az ilyen lányok. Ha nem menekült el, dacára, hogy tudja, mire megy ki a játék, akkor az már jó jel. Próbáld meg! Mit veszíthetsz?
2019. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk őt... És borzalmas veszteség lenne mert nagyon benne vagyok érzelmileg

Meg fogom egyébként próbálni

2019. nov. 6. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elveszítheted őt, és az nagy veszteség lenne. Csak tudod, volt egy lány, aki szintén ilyen kis mimóza volt, én pedig végtelenül türelmes, mert féltem, hogy elveszítem. Hiszem, hogy én szelídítettem meg, de végül valaki mással jött össze. Házas ember vagyok, ő már nem érdekel természetesen, de azóta is bánom, hogy akkor még csak meg sem próbáltam.
2019. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem pont, hogy nem biztos, jó ötlet... Ahogy mondtad, elveszíheted. Ha látod rajta, hogy nem akarja még, ne erőltesd, ezt mindkettőtök érdekében mondom. Pláne, ha első csókja lenne.
2019. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

26 illetve én 31. Gondolod hogy esetleg akkor is galiba lenne belőle annak ellenére hogy kötődik hozzám?

Egy apró csók is okozhat végzetes bajt?

2019. nov. 6. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A biztos vagy benne, hogy ő is hasonlóan érez, akkor nem valószínű. Én csak magamból indulok ki, én vagyoi a bizonytalan, nem tudom, hogy fogadnám. Szeretném akkor, mikor már én is biztos vagyok magamban. De ez emberfüggő. :)
2019. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!