Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a nagy korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigitta 92 kérdése:

Mit gondoltok a nagy korkülönbséges kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Pl máshogy látják a világot, sokszor vitáznak de mégis szeretik egymást úgy érzik nem tudnak egymás nélkül élni (csak sajnos sok az előítéletes aki csak azt látja, hogy a pénz miatt meg hogy fiatal a másik fél) pedig nem mindig az dominál. Kicsit de veled se nélküled kapcsolat, emellett érzelmi biztonságot ad. Persze a szülők nem támogatják abszolút. Előnyükre legyen szólva sokadjára szakítottak majd mentek szét. Mi lehetne egy ilyen kapcsolatból? Az ész vagy a szív amire ilyenkor hallgatni kell?

2019. nov. 6. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Pedig az szokott lenni, hogy a pénz/fiatal punci dominál.


Csak vagy az van, hogy a papi túl sok humenonline-t olvas és elhiszi hogy ő most van a csúcson és zabálják a nők, ezért az aranyásó át tudja bszni.


Vagy az, hogy a kiélt,rafinált vén fsz behülyiti a szeretethiányos,naiv,buta kisvsajt, aki boldogan teszi szét a lábát, nem számolva azzal hogy 10 év múlva egy szottyadt golyójú vénembert fog pelenkázni.

2019. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolom, hogy akik közt nagy a korkülönbség, boldogok így ahogy vannak, nekik megfelel ez, akkor nekem is. Én nem jönnék össze nem korombelivel (max +- 5 év), engem zavarna.
2019. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a korkülönbség a probléma. Ez egyszerűen csak egy szar kapcsolat ahol a két fél nem tud egymással kommunikálni és nem illenek össze. Ez akkor is így lenne ha nem lenne korkülönbség.

Magam is nagyobb korkülönbséges kapcsolaban élek. Nincsenek viták, nem eltérő a világról alkotott képünk, tudunk kommunikálni és bár nem nagyon vannak problémáink de ha mégis akad azt azonnal megoldjuk. Soha nem szakítottunk. Ahol az általad leírt dolgok vannak ott nem a korkülönbség zavar be, egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók és nincsenek meg bennetek azok a dolgok amik kellenek egy kapcsolathoz.

A szülők is ezért nem támogatják, látják, hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme és nem működőképes. Ahol ennyi vita van és havonta szétmennek az nem párkapcsolat csak érzelmi függés és kapcsolatfüggőség, gyengeség. Ez a kapcsolat egy rakás szar de ennek semmi köze a korkülönbséghez.

2019. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
#1 kissé korlátolt vagy.
2019. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem max 10 év fér bele a férfi javáara. Nagyobb korkülönbség engem már zavarna. De nyilván vannak akiket nem. Azt gondolom 20 évesen még valakinek lehet imponáló hogy egy 40 éves pasival járogat össze. Csak hogy én mindig belegondolok abba hogy lesz az a 20 éves is 40, férfi meg 60 és így tovább. És akkor a folyamatosan leépülő felet a másiknak kell ápolnia. Mert ugye senki se marad fiatal vagy fiatalos. Ha egyszerre öregszik meg az ember a párjával az talán könnyebb.
2019. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lachesys ***** válasza:
100%
a se veled se nelkuled sose jo, ha van korkulonbseg ha nincs. eretlen emberek mennek bele ilyen csikicsuki jatszmakba...
2019. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként a 6-osnak nagyon igaza van. Az még talán oké ha egy naív, huszonéves csajszi elhiszi, hogy a se veled se nélküled kínlódás milyen romantikus. De amikor egy 40-50-es ember még mindig ott tart, hogy ennek van értelme és jajj de romi, hogy szeretik egymást az elég nagy intő jel.
2019. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt vagy öt szép évünk, de a legszebb tán a nulladik, ahogy formálódott a dolog.

Többet kellett küzdeni, mert a saját közhelyességünk is ott volt, ezért nyilván többre is tartottuk egymást.

Ja, és finoman szólva én nem vagyok gazdag, ő meg nem egy szexművé.sz

2019. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Emellett mikor együtt vannak sokszor elmennek ide oda és a lány úgy érzi vigyáz rá az idősebb fél, önmaga lehet mellette és úgy érzi bármi lenne akkor biztonságban érezheti magát. Bármi helyre megy eszébe jut hogy itt vele volt meg sok más helyen .. Nehéz elfelednie valahol.
2019. nov. 6. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, mert alapból az idősebb nők tetszenek. A környezetemben volt egy valaki, akik közt nagy volt a korkülönbség. Nem tartott sokáig, mert a fiatal férfi kikacsintgatott más irányba. Azóta van egy másik, ugyanolyan nagy korkülönbségű valakije az illetőnek, és lám: most is együtt vannak.
2019. nov. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!