Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell ilyen körülmények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell ilyen körülmények közt kezdeményezni? (N)

Figyelt kérdés

Van egy ferfi munkatársam. Sokat poénkodik velem,főleg szexuális viccekkel. Ezek többnyire tetszenek viszont zavarba jövök tőlük.

Úgy sejtem a kolega akar többet is. Főként a sok ilyen vicc,érintés és néha ha rossz a hangulatom vígasztal elég rámenősen,szóval ezek miatt. De én olyan félénk vagyok,nem tudom hogy viszonozzam! Ha közel jön megszeppenek,zavarba jövök és csak nevetni tudok. Ja és gond is van,mert a munkahelyen ezt titokban kéne,diszkréten.



2019. nov. 10. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ne ugy reagald le mint egy szuz 14 eves, hanem viszonozd.
2019. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi évesek vagytok?
2019. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám hogy elhívnám munka után egy bambira (férfi vagyok). Ha elfogadja akkor utána sima ügy. A tempó csak rajtatok múlik.
2019. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi, már fogadások mennek, hogy mikor leszel felpumpálva. Én november 14-re tettem egy deákot.
2019. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked tetszenek az ilyen férfiak akik "Sokat poénkodik velem,főleg szexuális viccekkel" így próbálnak közelebb kerülni valakihez/bárkihez? Mert nehogy azt hidd, hogy csak neked teszi a szépet az undorító szexuálus töltetű vicceivel.

Inkább növeld az önbizalmad és kerüld az ilyen pasikat, akik így akarnak kolléganőhöz közelebb kerülni.

2019. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexelni akar veled. Keresd meg Facen. Vagy Instán írj rá. Esetleg hívd meg a cégnél egy kávéra és vidd oda neki. Előtte alkoholos filccel írd rá az oldalára telszámodat vagy az e-mailcímedet.
2019. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár nem emlekszem,hogy említettem volna,hogy baj,ha csak szexet akar. :D
2019. nov. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!