Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy a férfiak megijedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a férfiak megijednek a nagyon szép nőknél és nem mernek náluk kezdeményezni se?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 11:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Ezzel csak a nők mentegetik magukat saját maguk előtt, hogy ne kelljen kezdeményezniük (de legalább nagyon szépnek tarthassák magukat).
2018. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Van ilyen.
2018. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%
Én már nem ijedek meg senkitől, mert nem tartok senkit se felsőbbrendűnek az adottságai miatt. Kezdeményezni pedig senkinél se szoktam, nem még a szép nőknél.
2018. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Jelen, ilyen vagyok.
2018. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
5%

Én nem félek,simàn kezdeményezek nàluk.

Ebbe benne van,hogy tudom belülrõl hogy a vilàg legnagyobb multinàjànàl dolgozok,ki vagyok gyúrva,ruhatàram is jó minõségû,van egy szép kocsim,lakàs.

Én ilyen mindsettel szoktam élni meg ismerkedni.

Nem beszélek róla csak ez a gondolat megy a fejembe.

2018. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%

"Ebbe benne van,hogy tudom belülrõl hogy a vilàg legnagyobb multinàjànàl dolgozok"


Mekiben vagy pénztáros?

2018. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Csak szexuálisan nem közeledek. Az élet más területein nem vagyok zavarba velük kapcsolatba.
2018. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A jó pasik nyilván mernek, van önbizalmuk, tudják, hogy esélyük is van :) A csúnyábbak kevésbé kezdeményezőek, de ez logikus, én se mennék oda egy jóképű pasihoz lejáratni magam, ha nem lennék az ő “súlycsoportja”.
2018. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Diavolino44 ***** válasza:
88%

Ez ilyen urban legend.

Egy dekorativ nonek, mindig van valasztasi lehetosege.

2018. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem nyert hatoska.


Nem írok cég nevet de senior munkatàrs vagyok.

2018. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!