Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a kollégámba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a kollégámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ápoló vagyok. Párkapcsolatban élek mégis beleszerettem egy orvos kollégámba. Nemtudom mit tegyek, kikészít ez az érzés.

A férfi nős, egy kisgyerekkel. Igy pláne gáz az egész. Nem értem mi történik.

Egyszerűen csak már mikor megláttam a bemutatkozásnál (most kezdtem uj munkahelyen) szikrázott koztunk a levego.

Azota persze tobbszor talalkoztunk. Ha valamit vizitel egy korteremben, engem keres meg, nekem mondja, pedig van mellettem egy tapasztaltabb kollegano is mindig.

Nem egy nagymeno, nem nagykepu, es nem is hallottam még róla, hogy barmiféle viszonyba kezdett volna valakivel a korhazban.

Nem ertem mi van velem.. en nem vagyok ilyen. Mindig tartottam minden kollegaval a tisztes tavolsagot...es persze párom is van. Nemtudom mit tehetnek.

Vele álmodom, akaratlanul is eszembe jut...tudom szánalmas...



2019. nov. 10. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
ébredj fel, házinyúlra nem lövünk, pláne nem olyanra, akinek felesége van, plusz még neked is van hapsid. Ébredj fel.
2019. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

A pasid mehet a levesbe, egyértelmű, hogy nem szereted.

Az orvos pedig több okból is felejtős:

1. házinyúlra nem lövünk,

2. ápolóval úgysem jön össze egy orvos sem komoly kapcsolatra,

3. családja van.


Kapd össze magad, és ne viselkedj úgy, mint egy tinilány!

2019. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz róla sok mindent, de attól még akárki lehet. Semmiképpen sem ajánlom, hogy belebonyolódj. Te fogsz belőle rosszul kijönni.
2019. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd ezt a nótát!

[link] 😉

2019. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A párom mérnök igazgató, szóval nem a "híres egyenjogusag" ;)
2019. nov. 10. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Jobb ha nem közeledsz felé. Talán az újdonság varázsa. Nem csak egy emberrel működhet a kémia, ezt ne feledd. Fogd fel így. Jó pasi és ennyi, még újdonság ez neked.

Beszélgetek egy nővel aki meg az oktatójába szeretett bele. Ha gondolod privátban talán tudok segíteni. :)

2019. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, de tényleg. Csak abba gondolj bele, hogy családja, felesége van. Neked kéne egy olyan pasi, aki dobja a családját egy másik nő miatt? Arról nem is beszélve, hogy az esetek nagy részében a férjek végül úgyis vissza szoktak menni a családhoz. Na utána milyen kellemes lesz együtt dolgozni...
2019. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem, csak fellangolas, majd elmulik....
2019. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyi kapcsolat nagyon veszélyes! Én is összejöttem egy kolléganőmmel, de folyton céltábla voltunk, ment az áskálódás ellenünk. Meg ő egy kicsit túlzásba vitte a féltékenykedést. Már olyan szinten, hogy a munkámat se tudtam nyugodtan végezni, mert ha két mondatot beszéltem egy kolléganővel akkor vágta a pofákat.
2019. dec. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő létedre nem ismerni a szerelem és szexuális vonzalom között a különbséget? Az igen. Hogy lennél szerelmes egy kézfogás után? Nem inkább a fellángolást érzed mert imponál hogy egy (feltehetően) jóképű fickó aki ráadásul orvos, több feladatot bíz rád mint a tapasztaltabbakra illetve figyelemmel halmoz el?


Mit vársz tőlünk, hogy segítsünk neked? Csak te tudod leszoktatni magad az "úristendeszerelmesvagyok" érzésről pusztán azzal, hogy mikor rágondolsz észreveszed magad és eltereled a figyelmed. Vagy ha kell a dráma akkor csinálj amit akarsz, és csábíts el egy nős férfit a családjától, hogy aztán rájöjj, nem olyan mint amilyennek képzelted

2019. dec. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!