Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyúan beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyúan beleszerettem a kollégámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. A helyzet az hogy beleszerettem egy kollégámba és nem tudom mit tegyek. Számomra ő lenne a "tökéletes" pasi.. Helyes, inelligens, stílusos, vicces, udvarias, figyelmes, cukin el tud pirulni:D és a szexben is nagyon odaadó, mindamellett pont annyira férfias hogy az pont jó (utóbbiakat csak onnan tudom, hogy lefeküdt egyszer egy barátnőmmel, akinek ez nagyon emlékezetes élmény volt....O.o). Lehet hogy úgy tűnik, mintha túlságosan piedesztálra emelném, de szeretném ha érzékelnétek, mennyi mindent és mennyire szerettem meg benne. Munka közben igyekszem mindíg a közelében lenni, ami egyszerre jó és rossz is. Jó, mert jó vele lenni és nagyon édes, ahogy megvígasztal, amikor valami baj van, meg imádom már a hangját is(főleg, amikor halkan beszél... akkor libabőrös is leszek...) viszont rossz, mert nem bújhatok hozzá, nem mondhatom neki hogy szeretem. Ráadásul iszonyúan kívánom is, egyszerűen nem bírok magammal amikor rá gondolok. (én topless felszogáló vagyok, ő pultos.... nagyon izgat, hogy látja a testem és tudom hogy tetszik is neki. egyszer láttam boxerben, mert véletlenül rányitottam az öltözőben:))


Egyetlenegy baj van, hogy van barátnője.:/ A srác 22 éves, a barátnője 16. Nagyon rossz... Párszor sírtam már miatta, mert teljesen reménytelennek tűnik a helyzet. Nem akarok lemondani róla, mert tényleg, komolyan beleszerettem, de nem tudom hogyan tudassam vele. Másrészt félek a visszautasítástól is, amúgy is nagyon kevés az önbizalmam. Ha van valami ötletetek, mit tegyek segítsetek...



2014. jan. 24. 15:08
 1/7 anonim válasza:
64%
nagyon kevés az önbizalmam VS én topless felszogáló vagyok
2014. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, kevés. Nem olyan élvezet ilyen munkát végezni így, elhiheted... Nem kell bombázónak lenni ehhez a munkához, elég ha nem lóg a melled és vállalható fejed van. Én olyan kakukktojásnak érzem magam a többiek mellett.

De lehetne, hogy a kérdésemnél maradjunk?

2014. jan. 24. 15:39
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
88%
hát barátnője van. Sztem semmit.
2014. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudsz mit csinálni. Ha elmondanád neki, hogy érzel, akkor végre tudatában lenne, és ha ő is így érez, akkor véget vetne a kapcsolatának. De így, hogy nem tudja, hogy valójában te akarsz tőle valamit (azt is hiheti, hogy csak kedveled, de nem akarnál többet). Ha csak várod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön, valószínűleg nem lesz semmi. Vagy esetleg ha szakít a barátnőjével, akkor valld be neki, ha most nem mered.
2014. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha úgy alakul hogy ráveszem magam, hogyan mondjam el? Szeretném, ha komolyan venne. Gondolom ne munka közben.:) Tippek?
2014. jan. 24. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok, akár munka közben, akár ha megkéred, hogy kísérjen el valahova. De pl célozhatsz is rá, ha konkrétumot nem akarsz mondani, akkor valahogy vigyél bele a beszélgetésbe egy olyan célzást, hogy szerinte te lennél a tökéletes társ, vagy szeretnéd, ha a következő barátod olyan lenne, mint ő, mert ez meg az a jó tulajdonsága..:D Nem azt mondom, hogy állandóan mondj ilyeneket, max egyszer kétszer, és nézd meg hogy reagál, és így legalább a tudtára hozod, hogy nagyon kedveled. Ezek után rajtad múlik, hogy elmondod e neki, de szerintem nem veszíthetsz semmit, ha elmondod.:)
2014. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*szerinted ő lenne a tökéletes társ (javítás:P)
2014. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!