Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik menő ismerősöm azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik menő ismerősöm azt mondta nekem, hogy ha egy nővel szemben emberséges vagy (rendes, figyelmes, jószívű, segítőkész), akkor kutyákként végzed. Mire akart ezzel figyelmeztetni? Én nem így gondolom, igaz hogy sok tapasztalom sincs.

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg a Zsoltikának hogy inkább írja meg a matek leckéjét mert holnap megint 1est fog kapni
2019. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Ti valami másik bolygón éltek? Vagy honnan szeditek ezeket az orbitális baromságokat?
2019. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

"akkor kutyákként"


Jujj, de fajtajelleges duma. Ismerősöd nem "menő", hanem "rajos".

2019. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem figyelmeztetni akart, hanem a sokak által nagyon kedvelt buta általánosításra célzott ami valami olyasmi, hogy a nők csak a bunkó, rossz fiúkra buknak akik nem veszik őket semmibe. Ez igazából elég nagy tévedés. Egy értelmes nő nem fog az ilyen férfiakra bukni.
2019. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelmeztetett, hogy elég silány, felszínes ember.
2019. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lazy Lover ***** válasza:
71%
Nem kutyaként ha nem friendzoneba végzed
2019. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menő...na jó.
2019. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Van a "rendes, figyelmes, jószívű, segítőkész" embereken belül az a kategória, aki tényleg kutya karakter. Nem tudok mást mondani rá, az az erőszakosba áthajló pitizős, túlaggódós, mindenben segíteni akarós borzadály, aki elől menekülök, mert megfojt és hiába rúgsz bele, annyira nem tartja magát, hogy kikérje magának.


A párom nem ilyen ember, rendes, figyelmes, jószívű, segítőkész, de van tartása és önbecsülése. Korrekt, de sosem esett hasra tőlem, mindig tette a maga kis dolgát, egyszer felajánlotta a segítséget mindenben, így tudtam, hogy hozzá fordulhatok, de onnantól nem beszéltünk arról, hogy hadd segítsen meg nyalogasson. Figyelmes, de nem nyomulósan, erőszakosan, apró kis ajándékokat szokott a kezembe nyomni, mikor hazaér, de azt is csak onnantól, hogy vagyok neki valaki. Az első randinktól fogva úgy beszélgettünk, mint két egyenrangú ember, két jó barát, amit nagyon élveztem. Voltak dolgok, amit elismert bennem, legyen az teljesítmény vagy vonás, de nem éreztem rajta, hogy emberfelettinek kezel és ez egy fontos dolog azért. Nem is volt elérhető mindig, mikor nem éltünk még együtt. Úgy viselkedik, mint egy normális ember, akinek fontos vagyok, ugyanakkor megvannak a maga dolgai. Nem hagyja magát rángatni ide-oda, megmondja, ha nem ér rá, befejezi a munkáját és nem ugrik egyből nekem, tart egy keretet, ami egyszerre jelzi azt, hogy engem is értékel és tisztel, ugyanakkor magát is. Na, ő az a kedves, aranyos férfi, akit a nők emlegetnek, nem a tőle kategóriákkal rosszabb talpnyalók. Ő nem viseli el, hogy csicskáztassák, nem viseli el, hogy a kisujját nyújtja és valakinek a karja kell. Annyit ad, amennyit jónak lát és azt is megalapozottan (annak, akit szeret aki már fontos neki).


A túl odaadó embereket kihasználják. És annak lenni egy ineffektív időpazarlás. Egyébként pedig beteges is.

2019. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A véleményét mondta csak el. Erre nem kell alapozni.
2019. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

8-as te akkora öngólt lőttél, hogy feldobod a napját annak, aki le bírja szűrni a tartalmát az összecsapott írásodnak.

Szerintem a kérdés a barátzónába kerülésről vagy annak elkerüléséről szól. Mit tart vonzónak egy nő?

2019. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!