Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egy népszerű ember szerelmes legyen egy kevésbé népszerűbe?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, körülbelül bárkit megkaphatna akit szeretne. Bevallom, én is szerelmes vagyok belé, és jól is nézek ki. A csaj is egy 10-es. Rengeteg emberrel találkozik, haverkodik akik szintén menők - pl kisebb facebook hírességekkel, valamint társkeresőkön is könnyen haverkodik.

Viszont úgy hallottam és már láttam is, hogy egy nagyon csúnyácska, népszerűtlen, nála fiatalabb és jóval tapasztalatlanabb sráccal van együtt, és jól is érzik magukat együtt.

Csak szórakozik vele a csaj? Létezik egyáltalán olyan hogy valaki az alsó rétegekből választanak, amikor szó szerint bárkit megkaphatnak? Szerintem csak szórakozik a gyerekkel. Szerentetek meddig fog tartani?



2017. márc. 16. 06:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyik 21f másik 24l
2017. márc. 16. 06:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit adhat neki az, amit pl egy normális menőbb férfi nem?
2017. márc. 16. 06:17
 3/8 A kérdező kommentje:

184cm vagyok, izmos, helyes, szépek a szemeim, a frizurám igényes.

25f

Az

2017. márc. 16. 06:28
 4/8 A kérdező kommentje:
a srác 170 alatti, sovány, a haja olyan mint aki éppen felkelt
2017. márc. 16. 06:28
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

A szerelem teljesen irreális, a külvilág számára van hogy teljesen érthetetlen, s mégis nagyon boldogok a benne élők. Nem lehet tudni kibe miért szeretünk bele.


Meg ahogy látom te nagyon a külsőre fekteted a hangsúlyt. Normál esetben ez annyira nem fontos. Lehet hogy ez a srác -szerinted- csúnyább mint te, de lehet hogy nagyon intelligens, vagy humoros (nem az idióta), vagy hasonló az érdeklődésük, vagy nagyon megértik egymást, bármi. Most az hogy kisebb a bicepsze? Kit érdekel?

N

2017. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

hát te az a tipikus "de kvajól nézek ki, de agyam nincs" típusnak tűnsz

magyarázhatnánk neked, hogy mi kell egy jó kapcsolathoz, de te ott leragadtál ami a felszínen van...


24F

2017. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A Te bajod az, hogy csak a külsőségekre figyelsz, és a belsőre nem. Ráadásul iszonyatosan lenéző vagy az "alsó rétegekből" valókkal. Viszont a lány nem ennyire felszínes ezek szerint, ő a minőséget keresi. Ebben semmi csoda nincs, a normális emberek ilyenek. Kívánom nekik, hogy boldogok legyenek, remélem sokáig együtt lesznek! :)
2017. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo,hany cm a nemi szerved felallva es milyen kormeretu? Lehet,hogy ezzel a tulajdonsagaval olyan elegedett a no. Vagy lehet ,hogy meg kedves is melle vagy humoros.

N

2017. márc. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!