Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan másik nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan másik nő, aki szerelmes nőbe, de nem vonzódik hozzá szexualisan?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, vannak gyerekeim, férjem, akit szeretek. Mégis totálisan szerelmes vagyok egy 45 éves nőbe. Nem kívánom sexuálisan, de megölelni, hozzábújni mégis nagyon vágynék. Hiányzik és állandóan rá gondolok!

Pont azt erzem amit szerelmesen, csak nem akarok szexelni vele ez biztos. Nem izgato!

Van mással is ilyen?



2019. nov. 13. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mégse szerelem, mert ahhoz szexuálisan is vonzania kéne.
2019. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért is?

Nem mindenki szerint része a szerelemnek a sexualitás!

2019. nov. 13. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleinte én is éreztem így, nem tudtam elképzelni, hogy "úgy legyek" nővel. Sokat beszéltünk, ismertettük az éréseinket egymással. Nehéz volt az elején megcsókolnom is, fura volt! Szokatlan... Aztán ahogy egyre inkább mélyebben szerettem, eljött az áttörés! Kívántam, de nem is akárhogy! Utána már elképzelhetetlenné vált nem hozzáérnem!


Talán gátlásos vagy! De majd kialakul. :)

2019. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást, nem lennék gátlásos, ha erről lenne szó!

Tényleg nem tudom elképzelni. A csókot még csak csak, de többet nem. Inkabb gusztustalannak tartom!

Viszont amit érzek az meg tisztára mint a szerelem

2019. nov. 13. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is ezt érzem néha. Pont most "diagnosztizáltak" itt a fórumtársak, hogy nem leszbikus vagyok, hanem homoromantikus. Nekem valószínűleg baj van az anyai mintámmal, ezzel magyarázom.
2022. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!