Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet két férfit szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két férfit szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
Mind a kettőre sokat gondolok. Váltakozva érzem ezt az érzést.Hol az egyiknél, hol a másiknál...de lehet, hogy egyiket sem igazán?43 N

2019. nov. 21. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Igazából te engem szeretsz.
2019. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem menne. A párom mellett minden férfi nemtelenné válik. Nem esik jól, hogy egyáltalán más férfihez érjek. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen megrögzött maradi...
2019. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért azt ne felejtsük el szerintem soha, hogy ki hány éve él házasságban
2019. nov. 21. 09:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Mikor az egyiket szerettem nem láttam mást. Mikor a másikba beleszerettem a meglévőt már csak tisztelni tudtam az erényeiért, az együtt töltött évekért,de az már nem szerelem volt.
2019. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Voltam hasonló cipőben. 2 vasat tartottam a tűzbe (tudtak egymásról), mindkettejük iránt voltak érzéseim, hol erősebben az egyik irant, hol több a másik iránt. Ment az érzelmi libikóka. Teljesen más volt jó mindkettejükkel és más észérvek szóltak az egyik mellett és a másik mellett. Ment így 2 hónapig, ami alatt elkezdett a vége felé körvonalazódni a döntés. Aztán végül, aki iránt jobban lángolt a szívem az elejétől kezdve azt választottam, mert úgy éreztem, a másik iránt nem tudnának tovább fejlődni az érzéseim, nem tudnám úgy szeretni szerelemből, ahogy mondjuk ő engem. Persze szerinte csak amiatt nem, mert ott a másik férfi, de én éreztem, hogy ez nem igaz.

Azóta a választottal vagyok már 9 hónapja.

2019. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3: nekem sosem az számított, hogy kivel és mennyi ideje vagyok. Vannak elveim, amiket ha átlépnék, nem én lennék. És egyfajta belső késztetés nekem az, hogy azzal vagyok, akit szeretek és ha valakit ilyen értelemben szeretek, senki mást nem tudok így szeretni.
2019. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!