Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet két embert egyszerre szeretni?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a párommal és mindennel jobban szeretem. Minden tökéletes, de van egy exem akit szinten “szeretek” nem vagyok biztos benne hogy szerelmes vagyok bele. De érzek iránta is elegge erősen. Szerintetek mint tehetek ? Mondjak valamit erről a jelenlegi paromnak? Mindent megbeszelunk ő a legjobb barátom és nagyon nehéz egy ilyet nem elmondani neki

2018. dec. 6. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez tőrténik ha annyira életképtelen vagy, hogy nem tudsz két kapcsolat között annyi időt egyedül tölteni hogy feldolgozd az előzőt. Az ilyen helyzetekben általában inkább az exbe szerelmes az illető. Amit a mostani párod iránt érzel az inkább pótlék érzés
2018. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

mindig ezt hallani... " mindennel jobban szeretem" :) aztán jön a de....


na persze...

2018. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen tényleg kevés idő volt közöttük, de csakugy megtörtént és már nagyon nagyon regota tetszett a mostani párom csak mindig azt hittem neki nem vagyok elég jó. Az előző sraccal pedig egy hónapig voltam együtt és azt mondta sosem szeretett. Nem tudom igaz e vagy nem. Szerintem csak hibásnak érzem magam, hogy nem voltam elég jó neki. Vagy ilyen nincs ?
2018. dec. 6. 17:18
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet. Ilyen esetben egyiket sem szereted igazán.
2018. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Lehet. Van is rá egy évezredes kifejezés.: Szerető.

A pejoratív, kellemetlen és negatív konnotációján felülemelkedve.

2018. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom a mostani pároddal sokat vagy együtt az exeddel meg tartod a távolságot. De kikel ábrándìtsalak ha ìgy is erős érzelmeket táplált iránta akkor őt szereted. Pont.
2018. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit felek hogy ez inkább ilyen szeretet és aggódás dolog mert engem okol a drogfuggosegi gondjai miatt is és lehet igaza van
2018. dec. 6. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Szeretni igen, szerelmesnek lenni nem hiszem. Van két gyereked...mindkettőt lehet szeretni ?

32/f

2018. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja lennèl a mostani pároddal,azt mondanám,frissek a sebek,majd elmúlik.Így viszont már gáz.Te a múltadban èlsz,ès az exedet szereted,ha ennyi idő után is hatással van rád.Èn is szoktam gondolni az exemre,csak itt nem egy èv telt el,hanem nèhány hónap.Viszont már nem kène,mert a mostaninak a nyomába se lèphet.Kicsit gondolkodj,ki vagy mi tesz boldoggá.
2018. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazából hozzátartozik, hogy az exem a munkatársam. Tehát elegge sokat látom naponta
2018. dec. 6. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!