Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szex tényleg kibékülést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex tényleg kibékülést eredményez? Ő is haragszik rám azért mert kérettem magam sokat.

Figyelt kérdés
Átjön hozzám multkor csúnyán össze vesztem vele megharagudtam mert más kellett neki de pofára esett és most el akar jönni,le akar feküdni velem nem tudom mennyire bízhatok benne,hogy nem hagy el ujra de hát egyszer élünk nem? 22N
2019. nov. 25. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ló nincs jó a szamár is. De ha neked jó a lábtörlő szerep, akkor hajrá! :)
2019. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így meredek, hogy más nem jött össze és akkor most hozzád akár menni. Lehet így hozzáállni, ahogy te is "egyszer élünk", de sztem ez akkor működik, ha nem képzelsz ebbe többet egy szexnél és akkor nem ér csalódás. A bizalomhoz nagyon sok minden kell és ő ettől per pill távol áll. Naiv ne legyél azért.
2019. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fejemet is elfordítanám, ha meglátom. Nem hogy még ezen elgondolkodjak...
2019. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pippancsad le.
2019. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te magadtól vagy ennyire buta, vagy be kell tolni hozzá?
2019. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Húzzatok gumit, pls!
2019. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem seggbe durranás a megoldás!Utána laza pipa egyből.Egyszer élünk.Ja a csoki is finom!Jeluge:Milka!😛
2019. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!